Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fiú név legyen?

Melyik fiú név legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék a gyerekemnek egy különleges(ebb), nem tucat nevet, de olyan amit "elfogad" mindenki, és nem fogják érte csúfolni, bántani. Szeretném, ha magyar eredetű lenne, bár az alábbi 4ből csak 3ban vagyok biztos, hogy egészen magyar, a 4ik részben.

A következő neveket néztem ki, nekem mind nagyon tetszik, és szeretném, ha leírnátok, hogy szerintetek hogy állná meg a helyét egy-egy név.

Csete, Décse, Sebő, Zerénd


2014. máj. 27. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csete és Décse nem tetszik, inkább településneveknek képzelném őket. Sebő és Zerénd ebben a sorrendben igen.
2014. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Nekem a Zerénd az ami különösebb, a többi, főleg a Csete, az nekem valamiért lányos. A Vajk nem tetszik? Az magyar név, nem? Nekem még a Dusán tetszik, de az nem magyar. Bocs, hogy nem csak a kérdésedre válaszoltam!
2014. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Csete?Ezt nem hallottam, csak úgy, hogy Cseke, az szép név, legalábbis érdekes!
2014. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Hívhatnád már Nyominger-nek is ennyi erővel... Adj neki 1 normális nevet aztán annyi.
2014. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A Zerénd szerintem nagyon jó. Décsét nem adnám, nekem valamiért egy kacsa jut róla eszembe. A Csete sem rossz, de egy férfinak nem tudnám elképzelni, nem nagyon lehet róla eldönteni, hogy fiú vagy lány név. A Sebő sem lenne rossz, de arról Sebeők-re asszociálok, az meg nem pozitívum :)

Egy szó, mint száz, a Zaránd tuti jó!!

Grat a picúrhoz!

2014. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Csete: csete pata nem tetszik

Décse: inkább egy helyság neve

Sebő: háááát

Zerénd: igen!

2014. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Zerénd kifejezetten tetszik, a többi nekem inkább vezetéknév-hangzású, és idegen a hangzásuk számomra. (mármint számomra idegen, nem az eredetére gondolok).


nekem a Radó a kedvenc fiúnevem, magyar eredetű, elég különleges. nem tetszik? :)

2014. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
4!:))))))))))))Hát komolyra micsoda szerencsétlen nevek.Szegény gyerek.
2014. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Látszik is, hogy magyar nevek. Egyik nevetségesebb, mint a másik.
2014. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Csomó normális név van, ami nem tucatnév.

Miért kell kicseszni a gyerekkel?

Anyám is különlegeset akart, én meg azóta is miatta szívok, pedig már 26 leszek....

2014. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!