Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek elmondja neki?

Mit tennétek elmondja neki?

Figyelt kérdés
párkapcsolatban élek de sokszor egy másik férfira gondolok. Akivel tudom, hogy nem lesz soha párkapcsolatom (már csak azért sem mert házas és ne rég lett apuka) eszembe jut, hogy vele mit csinálnék vagy ő abban a pillanatban mit csinálhat. mondjam el a páromnak vagy szakítsak az lenne a tisztességes ne?
2014. máj. 20. 21:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
már annyiszor próbáltam megbeszélni mindent... :( bár már nem is fáj igazán ez az egész csak rettenetesen dühös vagyok és sértett, hogy neki én nem vagyok elég jó. hogy szeretem-e ezt ki erem jelenteni, hogy igen de hogy szerelmes lennék?? talán sose volta nem csak ő belé hanem senkibe se... én már csak ilyen selejtes vagyok....nem tudom milyen az ha szeretnek és viszont szeretsz...
2014. máj. 21. 04:20
 12/14 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam sokáig. Én a helyedben elhagynám, és keresnék olyat aki megbecsül! Ritka de van!:)
2014. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el neki,ha csak fantázia szintjén izgat! Mivel mint irod sosem lesz belöle semmi,minek ezzel kavarni egy kapcsolatban.
2014. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
itt már nem csak ez a probléma... :( sajnos.... :( csak azt nem tudom, hogy én mért nem találok olyan párt aki tényleg szeret és engem senki mást...:( a lelkem mélyén annyira irigylem azokat akik boldogok. és szeretik őket. tudjátok sose éreztem azt hogy valaki szeretne se a párom se a szüleim senki és igy nagyon rossz élni, hogy tudod, hogy bármit csinálsz ugyis te vagy a szemét
2014. máj. 21. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!