Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá, hogy elmondja...

Hogy vegyem rá, hogy elmondja mi nyomasztja?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt és van egy csodaszép 15 hónapos kislányunk. Pár hete úgy érzem valami nyomasztja,de állítja hogy semmi baj,minden rendben. Én ebben nem vagyok olyan biztos. A kislánnyal úgy viselkedik mint eddig,de rám valahogy nem úgy néz mint ezelőtt..mit tegyek,hogy minden olyan legyen mint régen?
2012. okt. 10. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

4 év rövid idő ahhoz, hogy kiismerjétek egymást és hogy összekovácsolódjatok teljesen. Ám ahhoz viszont hosszú, hogy valaki hamar ráunjon a másikra. Valószínűleg nagyon bennevagy az anya szerepben és rájött, hogy már nem csak rólatok szól ez a dolog, hanem egy harmadik személyről is, a kicsiről. Általában mindig otthonvagy egy kinyúlt mackóalsóba és egy pólóba. nem izgul érted, hogy mit sinálsz és kivel vagy, mert tudja, hogy otthon és a babával vagy folyton.

Én azt mondom, hogy bízd rá egy péntek este a kislányt, te pedig csípd ki magad és menj el a csajokkal bólingozni, vagy moziba, vagy étterembe, koncertre.

2012. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyob tudsz tenni semmit, amíg nem tudod, mi a baj. Remélhetöleg hamarosan elmondja, akkor meglesz a megoldás is. Addigis csak találgatni lehet, meg mindenfélêre gondolni
2012. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Kedves Ismeretlen...

tapasztalataim szerint ilyenkor időt kell nekik hagyni előbb utóbb elfog múlni nem kell hozzá egy hónap se . Nem kell mindig azon gondolkozni hogy ez miattad történt.lehet hogy valamit megérez ez most hülyén hangzik de van ilyen. ha nem akarja elmondani akkor inkább hagy neki időt...

2012. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Verussska válasza:
Én is csatlakozom az előttem lévőhöz, hogy csípd ki magad, a gyereket viszont valaki más kéne bízni, hogy egyedül legyedet a lakásban (persze ha csak 3an laktok) és tölts vele egy romantikus estét vacsorával, habfürdő gyertyákkal, egy kis pezsgő, utána meg rátok bízom, hogy hogyan folytatódik az este. :P Szerintem is úgy gondolja, hogy nem foglalkozol vele eleget. Magányosnak érzi magát, mert már nem csak ketten vagytok hanem 3an. Szerintem ez idővel majd elmúlik.
2012. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a kérdező a férfi..
2012. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
szerintem dugjatok egy kiadósat, azzal a legtöbb problémát meg lehet oldani :D
2012. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!