Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám megtudta, hogy 13...

Anyukám megtudta, hogy 13 évesen veszítettem el a szüzességemet és mindenkinek elmondja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából ő tehet róla mert sosem foglalkozott velem, én meg kis h*lye naiv pics@ként elhittem, hogy a srác szeret, stb, és megtörtént. Szeretetre és figyelemre vágytam. Különben 1 évig voltam vele együtt, de anyukám erről nem tudott, mert annyira lesz@rta a fejemet.

Ennek már 5 éve. Túlléptem a gyerekkori sérelmeimen. Viszont most pakolt ki az exem anyukámnak egy levélben, és nem tudtam letagadni...

Ő azt hiszi, hogy egy tipikus tinir*banc vagyok, hogy mindenkinek szétteszem a lábamat, pedig nem így van. Ráadásul a jelenlegi páromnak is ezt mondogatja, hogy biztos csalom őt folyamatosan.

Az unokatesóim is mind tudnak már róla.


Szeretném mindenkinek elmondani, hogy miért is tettem meg, de a páromon kívül senkinek sem tudok ezekről a mély érzéseimről beszélni.


Mit tegyek? Tönkremegy az életem..


2012. okt. 23. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Há' mondd el nekik! Ha nemmondod meg akkor marad ugyanígy.
2012. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
76%
Úristen :/ nagyon sajnálom, ez elèggé kényes téma... Azért elég azemét anyud van ( már bocsi). Szerintem szard le, mondjon amit akar, és ha pasid meg szeret akkor neked hisz és nem az anyádnak.
2012. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A párom tudja, hogy mit miért tettem, és hogy milyen volt a gyerekkorom. Csak a családom tipikusan olyan, hogy rokonok előtt jópofizás, közben meg..

Nem is hinnének nekem szerintem..

2012. okt. 23. 18:15
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az olyan emberekkel akikkel nem tudsz ilyesmiről beszélni, felesleges foglalkozni. A párod és a közeli barátaid tudják mi a helyzet, gondolom, ők azok akik számítanak. Nem tudom pl. unokatesóiddal te milyen viszonyban vagy, én alig látom őket, felőlem azt gondolnak rólam amit akarnak. Annyira nem számít az ilyen "idegenek" véleménye.
2012. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az érzéseimről meg tényleg képtelen vagyok beszélni, a páromnak is 1 évébe telt, hogy elérje, hogy beszéljek róla.
2012. okt. 23. 18:16
 6/14 A kérdező kommentje:
Facebookon is írogatnak a rokonok, hogy hogy tehettem ezt ANYUVAL (???), mennyire gáz ez a helyzet most neki, stb. Nem is az érdekli őket, hogy MIÉRT tettem, hanem az, hogy végre valami izgi dolog történik.
2012. okt. 23. 18:17
 7/14 anonim válasza:
76%
2. Kommoló vagyok :D nég mindig azt mondom, hogy szard le, csinálj új fbt ahova nem veszed fel a rokonaid.
2012. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem tehetsz semmi. Ha magyarázkodsz, az csak olaj a tűzre. Ne törődj vele, majd abbahagyják. Tényleg igaz, hogy minden csoda három napig tart.
2012. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Próbálj meg vele őszintén beszélni. Ha nem olyan típus, aki meghallgatna, akkor hagyd a francba. Majd elfelejti egyszer. Amúgy nem semmi. 13 évesen? Én 17 vagyok és még a közelében sem járok, hogy elveszítsem...
2012. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%

Ne foglalkozz vele és főleg ne érezd magad szarul emiatt. A rokonaid a taplók. Egyrészt attól még, hogy anyád kipofázta, ez nem tartozik rájuk, másrészt ha maguktól nem jutnak el arra a szintre, hogy: Ennek biztos valami nyomós, fájdalmas oka van, és szegény csajt inkább sajnálni kéne, mint cseszegetni.

Nem érdemes foglalkozni velük. Éld világod. Nélkülük. Hajrá!

2012. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!