Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám megtudta, hogy 13...

Anyukám megtudta, hogy 13 évesen veszítettem el a szüzességemet és mindenkinek elmondja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából ő tehet róla mert sosem foglalkozott velem, én meg kis h*lye naiv pics@ként elhittem, hogy a srác szeret, stb, és megtörtént. Szeretetre és figyelemre vágytam. Különben 1 évig voltam vele együtt, de anyukám erről nem tudott, mert annyira lesz@rta a fejemet.

Ennek már 5 éve. Túlléptem a gyerekkori sérelmeimen. Viszont most pakolt ki az exem anyukámnak egy levélben, és nem tudtam letagadni...

Ő azt hiszi, hogy egy tipikus tinir*banc vagyok, hogy mindenkinek szétteszem a lábamat, pedig nem így van. Ráadásul a jelenlegi páromnak is ezt mondogatja, hogy biztos csalom őt folyamatosan.

Az unokatesóim is mind tudnak már róla.


Szeretném mindenkinek elmondani, hogy miért is tettem meg, de a páromon kívül senkinek sem tudok ezekről a mély érzéseimről beszélni.


Mit tegyek? Tönkremegy az életem..


2012. okt. 23. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne magyarázkodj, csak rontasz a helyzeten. Az a lényeg, hogy a barátod tudja mi a helyzet, szeret téged, így aztán a rokonok mondhatnak, amit akarnak. Én ebben a szituációban biztos minimálisra csökkenteném a kapcsolatomat nagyjából minden s*ggfej rokonnal. A levelekre sem válaszolnék, az exemet sem méltatnám, csak élném tovább az életem. Ha nagyon zaklatnak, akkor meg csinálj új fb fiókot.


Hidd el, nem éri meg ezzel foglalkozni. Sajnálom, hogy ilyen anyád van, próbáld elfogadni, ezzel együtt élni, de ne hagyjd, hogy ez teljesen felemésszen. Mint mondtad, továbbléptél a gyerekkori sérelmeiden, ne hagyjd, hogy ezek újra előtörjenek anyád és a kedves rokonság hatására.


Nehezen tanultam meg ezt, nagyon nehezen, szóval tudom milyen dolog, de egyik füleden be, másikon ki.

2012. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%

Anyád egy jó nagy taplógomba a rokonaiddal együtt!

Én is 13 voltam, de szerintem a szüleim máig is azt hiszik, h a mostani párom az első. Mind1.

Én is evégett vesztettem el ilyen korán. Nem szerettek, le se tojtak csak persze ezt Ők nem vették észre. Most is így van. Elköltöztem 130km-re 3 éve és Ők maguktól talán 3x kerestek... Jó, mi? Én már nem is keresem őket, pedig nagyon hiányoznak!

24/N

2012. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi történt azóta?

Amúgy már bocsi, de az anyád nem teljesen normális. Bár a rokonaid se nagyon...mi az, hogy hogy tehetted ezt az anyáddal? Ha olyan nagy lelki sérelmet okoztál volna neki ezzel, talán nem mondaná el minden második embernek?

2012. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez bűncselekmény (rágalmazás, becsületsértés, stb.), amit csinál, és személyiségi jogok megsértése (polgárjog) is. Menj el a bíróságra, tégy büntetőfeljelentést. Ha még nem múltál el 18 éves, akkor kiskorú veszélyeztetése is. A családsegítőnél is kérhetsz segítséget.
2013. febr. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!