Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek elmondja neki?

Mit tennétek elmondja neki?

Figyelt kérdés
párkapcsolatban élek de sokszor egy másik férfira gondolok. Akivel tudom, hogy nem lesz soha párkapcsolatom (már csak azért sem mert házas és ne rég lett apuka) eszembe jut, hogy vele mit csinálnék vagy ő abban a pillanatban mit csinálhat. mondjam el a páromnak vagy szakítsak az lenne a tisztességes ne?
2014. máj. 20. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy ilyen miatt szakítani? Nem kell ezt elmondani...hisz nem tettél semmi rosszat.
2014. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek fantáziája. Ha egyébként rendben a kapcsolatotok, akkor ne beszélj róla, mert minek, inkább a párodra koncentrálj.
2014. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha úgysincs semmi esély,akkor vagy szakíts a pároddal, vagy maradj vele -ha nem találsz jobbat...
2014. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Jájj, jájj, jájj, csak fogom a fejem.

Te még nem tudod, mit jelent embernek lenni.

2014. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
rendben nagyon régóta nincs semmi...nem tudom mitévő legyek
2014. máj. 20. 21:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van fantàziàm, sosem lesz màr belöle semmi, mert én férjnél vagyok, és ha ezen mulik, maradok is:) De jo néha az elmult idökön merengeni:) Viszont ha te màr nem szereted a férjed, akkor lépj!
2014. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nincs semmi?
2014. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát semmi nincs rendben csak a vita meg a veszekedés van. a "képzlődést" ne ugy értsétek, hogy csak szex közben hanem minden helyzetben...
2014. máj. 20. 22:05
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a kapcsolatotok sem stimmel, és régóta nincs szex közöttetek?


Akkor se ezt mond, hanem arról beszélj, hogy mi a probléma, hogyan tudnátok megoldani. Ha nem megy, akkor marad a szakítás.

2014. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
sex van olyan heti 1-2 alkalommal. Az a baj, hogy ő bármit mondok neki személyes sértésnek veszi és mindig az a vége, hogy inden az én hibám..
2014. máj. 20. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!