Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy élhető túl?

Ez hogy élhető túl?

Figyelt kérdés
Tegnap még gyűrűs menyasszony voltam holnap meg elköltözik. Nincs családom, barátaim, egy nagyon nehéz munkám ahova 3 műszakba hétvégén is megyek. Albiban lakom a 19éves fiammal de ő sem nagyon foglalkozik velem. Pillanatnyilag úgy érzem nincs is értelme az egésznek. 2,5 évig éltünk együtt és nagyon nehéz időszakaink voltak. Most lett volna jobb a helyzetünk erre... Nem értem.
2014. máj. 10. 08:34
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Pont ez a kérdésem. Hogy mit kezdjek az időmmel? Magammal? A magánnyal? Az üres lakással? Az összetört szívemmel, eldobott tervekkel, a múltunkkal?
2014. máj. 10. 11:06
 22/29 anonim ***** válasza:
57%
Fedezd fel újra önmagad,meg fogsz lepődni!
2014. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
17%

Nem olvastam végig a kérdést, de valószínűleg te csinálsz valamit rosszul.


40 évesen majd' 20 éves gyerekkel, 10 + 4 + 3 + 2,5 éves kapcsolat... nem tűnik fel, hogy társfüggő vagy, és egy percet sem voltál életedben egyedül? Hogy valószínűleg ha az agyba-főbe kefélés helyett a karrieredre koncentráltál volna, akkor most nem állnál ott egy fostos 3 műszakos, hétvégés munkával siránkozva?


A saját életedért csak te vagy a felelős... nem tanultál, helyette inkább korán szültél, aztán pasiról pasira szálltál, hogy meg tudj élni meg hogy ne légy egyedül... vállald a következményeit!

2014. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó: most jobb a lelkednek, hogy belerúghattál? Rettentő konstruktív voltál.
2014. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A mostra nem, de a jövőre vonatkozhat pár dolog ebből:

https://www.youtube.com/watch?v=xFaYluSM_1M

2014. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

24: tipikus önsajnáltató gondolkodás.

Ha a szemedbe mondják az igazat, az "belédrúgás", ahelyett, hogy elgondolkodna rajta az illető. Értelmes ember ilyenkor inkább megfontolja, hogy valamit tényleg ő csinál szarul, ha már negyedszerre ismétlődik meg ugyanaz az életében, ugyanabból az okból kifolyólag...

2014. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
24: Igen, és ez többeknek sikerült is kevésbé paraszt stílusban.
2014. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, voltam egyedül évekig, nem tetszett. Belefutottam hozzád hasonszőrűbe is kedves hozzászóló. Egyébként volt kapcsolat amit én rúgtam fel de ott már nagyon csúnya bánásmódban volt részem. Saját mérged és csalódottságod ne rajtam töltsd ki, főleg, hogy én segítséget kértem nem azt, hogy kinyírjanak végleg. Szenvedek anélkül is eléggé. Én őt nem valamiért, csak önmagáért szeretem. Elfogadom mindig a mellettem lévőt és alkalmazkodom. A tefajtád használja ki ezt általában a legjobban, elnyomással és agresszióval. Akár ffi akár nő az illető. Mindenesetre ha érdemben képtelen vagy hozzászólni akkor lapozz kérlek. Akik pedig tényleg segítő szándékkal szóltak nagyon hálás vagyok és nagyon köszönöm!!
2014. máj. 10. 18:52
 29/29 anonim ***** válasza:

Olvasgasd ezt a blogot (hátulról előre, mert időrendben fordítva van), nekem hasonló helyzetben segített kicsit, legalább megtaláltam a helyzet humoros oldalát:

[link]

2014. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!