Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy élhető túl?

Ez hogy élhető túl?

Figyelt kérdés
Tegnap még gyűrűs menyasszony voltam holnap meg elköltözik. Nincs családom, barátaim, egy nagyon nehéz munkám ahova 3 műszakba hétvégén is megyek. Albiban lakom a 19éves fiammal de ő sem nagyon foglalkozik velem. Pillanatnyilag úgy érzem nincs is értelme az egésznek. 2,5 évig éltünk együtt és nagyon nehéz időszakaink voltak. Most lett volna jobb a helyzetünk erre... Nem értem.
2014. máj. 10. 08:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%

Most nagyon erősnek kell lenned!

Próbálj a környezetedből erőt meríteni.

Gondolj arra, hogy aki ezt tette Veled, az nem érdemel meg Téged!

Tudom, hogy most nagyon nehéz. De ne legyen túl hosszú az önsajnálat ideje.

Fel a fejjel, meg fogod találni azt, aki érdemes a szeretetedre, szerelmedre.


Szurkolok Neked, Érted!

2014. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Hát de mivel indokolja ? Miért költözik ? Valami csak történt ...
2014. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Környezetem siralmas, mint írtam nincsenek körülöttem emberek (pénz híján elsoroltak). Ő volt a 4. kapcsolatom és mindig csak a bajban kellek mindenkinek. 10 év házasság, 4, 3 és most 2,5 éves kapcsolat. De a mostaniról álmomban nem gondoltam, hogy ez lesz. olyan szépen voltunk! Múlt héten még hiányoztam neki és nem tudott aludni nélkülem az éjszakás munkám miatt. Teljesen összetört. Nem látok értelmet semmiben.
2014. máj. 10. 08:49
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos a kapcsolatban való bizonytalanságot sokszor kompenzálják ilyen hangzatos "nagyon hiányzol" mondatokkal az emberek. Ilyenkor magukkal is küzdenek még.


Fel a fejjel, a munka legalább lefoglal. Gondold majd végig, hogy miért alakult ugyanúgy az összes kapcsolat, lehet, hogy valamiért te vonzod be (választod) ezt a típust.

2014. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hát igen, gondoltam rá én is. Mind anyukás fiú volt. Jelenlegi épp 38 éves lesz de én hoztam el otthonról. Ezért őt kitagadta az anyja. Ex-ét akarták vissza és nem sikerült. Azt mondta, kiszeretett belőlem, nem elég neki az amit nyújtok, pl. lakótelepen nem tud élni, neki kell a kert. Mindnek megadtam minden törődést és segítséget, és sosem használtam ki senkit. Támogattam mind, jelenlegit annak ellenére nem tiltottam otthonról, hogy folyamatos k.rv'zások voltak (bocs!)Túl jó dolguk volt, azt hiszem. Még nem találkoztam olyan férfival aki kiáll a társáért. Társsal nem találkoztam még. Azt hiszem ez a bibi. De nem változtat semmin, hogy a szívem-lelkem odaadtam és most mégis én vagyok eldobva mint egy használt felmosórongy :(
2014. máj. 10. 09:01
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon sajnálom, hogy így jártál. A következő kacsolatod biztos sokkal jobban sikerül:-)
2014. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Elhoztad anyucitol es Te lettel az anyja. Ugy tunik a tobbivel is ez tortent.
2014. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
12%

5 Valamit biztosan nagyon rosszul csinálsz, hogy már sokadjára jársz így. Ha szükséged van rá, szívesen segítünk, ha gondolod, de hogy valamit nem úgy teszel mint ahogy kell az tuti. Le sem tudnád vakarni magadról a pasikat, ha olyan ember lennél mint akink írod magad.


De hogy a kérdésedre válaszoljak, egy ilyen helyzetben, csak akkor tudod túlélni, ha az első pár évben csak és kizárólag előre nézel. Bármikor is gondolataidban feljönne a múlt, tudatosan irányítva a gondolataidat, másra kell terelni. Akkor elejét fogod venni annak, hogy belesüllyedj a csüggedésbe.

2014. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
ne haragudj, Szamuráj, de miért írnék mást mint a valóság? Ne nehezítsd még jobban a helyzetem, kérlek. Most is megkaptam, hogy nagyon köszön mindent és tőlem kapta a legtöbbet a világon, de a szereteten kívül nincs benne több, ami az együttéléshez, továbblépéshez (esküvő) kellene. Én azt gyanítom, hogy a mindenért reklamáló nő hiányzik belőlem (nem mondtam, hogy nincsenek elvárásaim) és nagyon tudok alkalmazkodni. Sajnos. Akkor most rossz vagyok? :(
2014. máj. 10. 09:22
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

" De nem változtat semmin, hogy a szívem-lelkem odaadtam és most mégis én vagyok eldobva mint egy használt felmosórongy :("


Ezt hívják önként vállalt kutyaszerepnek. Ez a viselkedés nem vált ki tiszteletet, illetve egy idő után az érdeklődését is elveszíti.

Egyrészt független, saját élettel rendelkező férfit válassz, másrészt becsüld meg magad jobban, ne vállald fel önként a kutya/cseléd/lábtörlő szerepét.

2014. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!