Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy élhető túl?

Ez hogy élhető túl?

Figyelt kérdés
Tegnap még gyűrűs menyasszony voltam holnap meg elköltözik. Nincs családom, barátaim, egy nagyon nehéz munkám ahova 3 műszakba hétvégén is megyek. Albiban lakom a 19éves fiammal de ő sem nagyon foglalkozik velem. Pillanatnyilag úgy érzem nincs is értelme az egésznek. 2,5 évig éltünk együtt és nagyon nehéz időszakaink voltak. Most lett volna jobb a helyzetünk erre... Nem értem.
2014. máj. 10. 08:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%

Jól írtad a felmosórongyot! Ha mindenedet neki adod, el is fogja venni, akár a szívedről-lelkedről, akár a fizetésedről van szó. Én is ilyen voltam, de felébredtem, és "megkövetelem" magamnak a tiszteletet magamtól is és mindenki mástól is. Az ébredés óta férjhez mentem, és van egy kislányom. Ne add fel! DE tiszteld magad, és mások is tisztelni fognak.


Holnap költözik? Okozz neki meglepetést! Csinálj úgy, mintha erős lennél, mert hidd el, hogy az vagy. Ne könyörögj neki, hagyd elmenni, ha el tud menni, akkor nagyon félreismerted, és ő nem az az ember, akibe beleszerettél.


Ha egy kapcsolatba belehaltál, akkor újjá kell születned! Ha van rá lehetőséged, zárkózz be a lakásba 1-2 napra és építsd fel újra az életed. Döntsd el, hogy miben fogsz először megváltozni. Minden nap egy kis séta, majd egy kis kocogás, kicsit több zöldséggel kész a bomba alak. Új fizura, netalán tán egy kis smink. ;)

És amikor újra kilépsz a lakásból egy másik hölgy lépjen ki, egy újjá született, büszke nő! Mosolyogj a világra és az visszafog mosolyogni rád!

2014. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazság szerint ha egy 40éves nőnek nincs semmije de van egy gyereke, a pasik fejvesztve menekülnek.Én ezt tapasztaltam. A változáshoz, újjászületéshez nem érzek erőt pillanatnyilag, de előzőeknél hasonlóképp jártam. Egyébként 25 éve futok, nem vagyok elhanyagolt vagy ilyesmi. De nem hinném, hogy lesz még kapcsolatom ha erre biztatna valaki. Jelenleg nők közt dolgozom, el nem járok és a postás nem tetszik ;) Szóval esélytelen.
2014. máj. 10. 09:36
 13/29 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, ha valaki 1x vagy 2x jár így, akkor még elfogadható az, amit te írsz. De hogy 4x? ott valami veled nem stimmel.

A másik pedig: 1 gyerekkel nem futnak fejvesztve a pasik.

Nagyon sok férfiről tudok, akik böcsülettel nevelik más férfi gyermekét. A nagyapám is felnevelte az édesanyámat simán, pedig nem volt a vérszerinti gyereke, és nekem vérszerint nem volt a nagyapám.És mégis annak tekintettem.


Szóval hidd el, hogy valamit nagyon nagyon elrontasz. Ha van hozzá merszed, akkor önmagadba nézel és segítséget kérsz, hátha megoldódik a problémád és egy következő kapcsolatodat normálisan végig tudod vinni feleségként.

Nem kell szégyelni magad, mert sokan hibáznak, de mindig el kell gondolkodni az élet minden területén, ott ahol ismétlődnek folyamatosan a törések 2-nél többszőr. Ugyanis ez ciklusosságot jelent. Folyamatos ciklusonkénti visszatérő negatív dolgot.

2014. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
42%

Nem neked kell biztositani egy életkörülményt,(kertes ház)hanem ez egy férfi dolga lenne,valamit tegyen már ő is,milyen az ilyen férfi aki minden feladatot egy nőre hárit?Jézusom,örülnöd kellene,hogy megszabadulsz tőle.

Meg irtad,hog eljárt kur...ni.Ilyet egy NŐ nem tűr el.

A fiadnak nem feladata,hogy foglalkozzon veled,forditva kellene,hogy legyen.

Mivel éveken keresztül visszatérő problémáid vannak,ajálom,hogy fordulj szakemberhez.

2014. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de nem érzem magam bűnösnek. persze, megkaptam, hogy mindig csak adni akarok meg segíteni mindenkinek. És a pasik régen mások voltak. Tényleg letojják a nincstelen anyákat. Ha már konkretizálunk. A nyomorban jó voltam, ő nem vállalt fel nehéz feladatot és én ne is várjam el tőle. Én meg inkább nem részletezem milyen egy idős nyomorék gondozása. Pl. ilyenek voltak a bajok azt hiszem. De lehet, igazad van és én csinálok mindig mindent rosszul. Leginkább most ezt érzem. Nagyon elrontottam valamit és nem tudom mit. (szerinte nem csináltam semmit rosszul, így alakultak a dolgok)ha valóban én vagyok a hibás, akkor valóban nincs értelme az életemnek. Én sajnos ilyen vagyok. A természetemen nem tudok változtatni.
2014. máj. 10. 09:48
 16/29 anonim ***** válasza:
81%
A természeteden nem, de a viselkedéseden tudsz változtatni.
2014. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem bűnös vagy, hanem valamit elrontasz. Valami olyat, ami miatt a férfiak egyszerűen leráznak téged és lépnek.

Nem tudom mi lehet ez, mit teszel ami miatt ez így történik. De pontosan arra szerettelek volna sarkalni, hogy keresd meg ezt a pontot. Mi az a sok, ami miatt a pasik most már 4. alkalommal dobbantanak tőled.

2014. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%
A gyereket ne keverd ide, mivel már felnőtt, nem igazán játszik szerepet a párválasztásnál, hiszen nem egy állandó felügyeletre szoruló kisgyerekről van szó.
2014. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
14, bocsánat de valamit félre érthetően írtam valószínű. Nem k.v-ni ment, hanem az anyja k..zott engem folyamatosan és a nővére neki és mindenkinek szerteszét. Szakemberhez jártam már, próbáltam. Együtt is próbáltuk. Szerintük ki kellett várnom, hogy a szülőről való leszakadás következtében felnő-e vagy engem hibáztatva kiábrándul belőlem. Nem hibáztat (csak néha) és részben sikerült levetetnem vele a rózsaszín varázsszemüveget. Azt mondta ezt a döntést saját magáért hozta. (????) A fiamtól pedig természetesen nem várom el, hogy foglalkozzon a problémáimmal. De ez is egy külön eset lehetne. Jelenlegi egyébként nagyon jól kijött a fiammal.
2014. máj. 10. 09:55
 20/29 anonim ***** válasza:
68%
Borzasztóan sajnálom,de minden rosszban van valami jó. Tudom ez frázis és most baromi elkeseredett vagy,azt szokták mondani "az idő mindent ..." én azt mondom neked ,hogy az a fontos hogy az időddel mit kezdesz amíg a fájdalom el nem múlik.
2014. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!