Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy élhető túl ez a szakasz?

Hogy élhető túl ez a szakasz?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok..

Anyukám kritikus, soha nem mond egy jó szót sem felém, kiabál,vitatkozik, ordibál itthon.

Ha pedig ezt szóvá teszem neki udvariasan, már ,,lázadozok".

Néha Apu sem bírja elviselni.

Jöhetnek olyan kommentek is, hogy gyerek nézz magadba, nem lehet, hogy te vagy a hibás?

Elismerem nem vagyok szent, de ha a kedvére is teszek, nem enyhül felém, így a bizalmamat is kezdi elveszíteni, nem mondok el neki dolgokat ha jó, ha rossz. Ezeket Apuval beszélem meg.



2013. okt. 28. 20:38
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ne nagyon beszélj anyukáddal, a kelleténél ne többet, én is így vagyok ezzel, csak nálam pont fordítva van (anya-apa), így a legkönnyebb elviselni szerintem.
2013. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehet, hogy klimaxol? Mennyi idős anyukád? Mert ha klimaxol akkor 'természetesek' ezek a hangulatingadozások.


Egyébként az én anyukám is ilyen volt, pedig nem klimaxolt, de utólag mondta, hogy azért, mert aggódott, mi lesz velünk, felvesznek-e ide-oda, lesz-e munkánk...stb.


No meg valljuk be, én sem voltam a legsegítőkészebb,m mindent neki kellett csinálni kb. néha elmosogattam, kitakarítottam a szobámat, de ennyi...

2013. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Apuka igen hiteles és karakán lehet, hogy anyukát hagyja hisztizni és nem képes helyre rakni hanem ráhagyja a gyerekre, akit képtelen megvédeni.


Anyuka a gorombaságával uralkodik a családon. Bravó.


Ez egyébként nem a te hibád. Vannak, akiknek ha megszakadsz se tudsz a kedvére tenni.


Anyukádnak nem veled van a baja hanem elsősorban önmagával. A kis lelki-érzelmi nyavalyáit nem képes helyre rakni így rajtatok csattan az ostor.


Én is csak annyit tudok mondani, hogy apáddal megbeszéled, hogy álljatok ki ketten magatokért és komolyan beszélgessetek el anyáddal.

A másik, hogy kikerülöd nem beszélsz vele aztán egyszer csak ha tudsz lelépsz.


Aztán majd csodálkozik, hogy egyedül maradt.

2013. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

49 éves anyukám, szóval símán klimaxolhat.

Apukámat sem kell félteni, ha karakánosságról van szó egyébként.

2013. okt. 29. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!