Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Most mit tegyek?

SOS! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval nem is tudom hogy hol kezdejem, remélem nem lessz túl hosszú. Ma összevesztem anyámmal (többször van ilyen legtöbször indokolatlanul köt belém és ennek a vége a veszekedés) és odáig fajult a helyzet hogy elakar küldeni itthonról(18/f) most hogy betöltöttem az elöbb emlitett élet koromat mondván hogy már nem felelős értem (nem írom le hogy milyen stílusban de ismét minősíthetelenül, "választékosan" kioktatott ha ezt lehet így nevezni) és mennyek el otthonról de az a gond hogy még tanulok 1 évem van az érettségiig + soha nem engedett sehova ezért olyan ismerősöm sincs akihez meghúzhatnám magam ja és még egy apróság van egy kutyám akit szintén utál de én erre a kutyusra én barátként tekintek és nem hagyom hogy menhelyi legyen ha kell akkor inkább hajlégtalan leszek mimt hogy elhaggyam. Röviden ennyi és nem tudok semmit se tenni mert ismerösökhöz mennék legszívesebben de kutyával kizárt, meg persze nincsenek ismeröseim se ugy hogy világgá valakinek egy ötlet?

2014. máj. 2. 21:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia, a családsegítőnél és az iskolában is kérhetsz tanácsot, mit tegyél. Szerintem van megoldás.
2014. máj. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyébként nem 18 éves korodig köteles eltartani, hanem 24 vagy 25 éves korodig, feltéve ha nappalin tanulsz.

De mivel ennek nem akar eleget tenni, az állam átvállalhatja, vagy nevelőszülők.

2014. máj. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

És egyébként tartás elmulasztása miatt szabadságvesztésre ítélhetik.

Szóval nyugodtan sétálj ki az ajtón és menj a rendőrségre, és mondd, hogy a gondviselőd kidobott a lakásodból.

2014. máj. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ne haragudj, de magyar irodalomból öt A4-es oldalnyi elemzést kell írni, amiben ha összesen van annyi helyesírási hiba, mint ebben a topic-nyitódban, már megbuksz... Egy hiba: egy jegy levonása.
2014. máj. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
dehogyis egy jegy levonása. akkor mindenki megbukna.
2014. máj. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15: Hát mikor én érettségiztem, így volt, és ötöst kaptam. Már mért bukna meg mindenki?:)
2014. máj. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sikeresen tele toltam az egészet hibával de mentségemre legyen hogy teloról írok, és elégnehéz bepöttyögni még az ékezeteket is. Meg persze siettem. Volt már nálunk ilyen rávezető dolgozat érettségire irodalomból hogy a költő életét+egyik novelláját elemzeni kellet 3 oldalban és a helyesírási hibáim olyan 5-7 körül lehettek, de nálunk azt mondta a magyar tanár hogy ez hiba pontok alapján megy pl.: (asszem) ékezet 1p, külön-egybe írás 2v.3 pont , bekezdés hiánya talán a legtöbb pont levonással jár valami ilyesmit magyarázott órán hogy az érettségin is így megy.
2014. máj. 3. 07:59
 18/18 anonim ***** válasza:

tehát nem egy jegy, hanem egy pont levonása.

nekem is van érettségim.

2014. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!