Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Most mit tegyek?

SOS! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval nem is tudom hogy hol kezdejem, remélem nem lessz túl hosszú. Ma összevesztem anyámmal (többször van ilyen legtöbször indokolatlanul köt belém és ennek a vége a veszekedés) és odáig fajult a helyzet hogy elakar küldeni itthonról(18/f) most hogy betöltöttem az elöbb emlitett élet koromat mondván hogy már nem felelős értem (nem írom le hogy milyen stílusban de ismét minősíthetelenül, "választékosan" kioktatott ha ezt lehet így nevezni) és mennyek el otthonról de az a gond hogy még tanulok 1 évem van az érettségiig + soha nem engedett sehova ezért olyan ismerősöm sincs akihez meghúzhatnám magam ja és még egy apróság van egy kutyám akit szintén utál de én erre a kutyusra én barátként tekintek és nem hagyom hogy menhelyi legyen ha kell akkor inkább hajlégtalan leszek mimt hogy elhaggyam. Röviden ennyi és nem tudok semmit se tenni mert ismerösökhöz mennék legszívesebben de kutyával kizárt, meg persze nincsenek ismeröseim se ugy hogy világgá valakinek egy ötlet?

2014. máj. 2. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Reggel kérj bocsánatot tőle,még akkor is ha megbántott.És itt az ideje,hogy kezd el élni az életed,szóval hébe hóba járj emberek közé,amikor csak tudsz menj dolgozni.Akkor majd anyukád is büszke lesz rád.
2014. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Békülj ki vele!!!
2014. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Légy óvatos, vagy lapulj, vagy kérj bocsánatot!

Gondolj a kutyádra, ha a ő a legfontosabb neked jelenleg. A bérlemények drágák, kutyát nem szeretnek beengedni. EGy személynek kb. 120 eft min kell /hó. Munkásszállás vidéken olcsóbb a fővárosban kb. 1000 ft/nap.

Légy diplomatikus, a hajléktalanokat megverik, megizélik éjjel, bekasznizzák a rendőrök, a kutyádat hajléktalanként is elveszíted.

Előbb iskola, munka, barátnő!, akivel összeköltözhetsz, munkásszállás megoldás, de kutyával nem. Húzd meg magad! Sajnálom, de támasz nélkül rossz vége lesz.

2014. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát én is akár hogy nézem jót nem tudok kihozni belőle! De mindig igérgettem magamba hogy ha lehet akkor elmegyek mert 18 éven keresztül mindig én vagyok a hibás akkor is amikor alszok... fáraszró és már elégé bele fáradtam nap mint nap azt halgattni hogy milyen szemét vagyok stb....
2014. máj. 2. 22:16
 5/18 anonim ***** válasza:
ilyen az élet, ezen csak úgy tudsz segíteni,hogy tudatossan elkezded építeni az életed.Hasalj neki a tanulásnak,munkának,fejleszd önmagad.Járj ismerkedni emberek közé,írd le konkrét céljaid és dolgozz azok elérésén stb.Túl rövid az élet az önsajnálathoz haver.
2014. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én nem sajnálom magam csak idáig hidegen hagyott nem nagyon törödtem vele hogy most, majd valamikor mi lesz. Csak hirtelen, váratlanul ért és borzalmasan idegesít hogy nem tudok tenni ellene semmit, meg van kötve a kezem....Ha előbb elkezdek dolgozgatni meg stb akkor most már lenne kezdő tökém csak ugye bár meddig lenne elég?
2014. máj. 2. 22:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Nincs egy nagymamád,nagypapád,akihez mehetnél?Keresztszülő?Egyéb rokon?
2014. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nincs.
2014. máj. 2. 23:59
 9/18 anonim ***** válasza:

mindenképp próbálj valami családsegítőhöz fordulni.

ők tudnak biztos tanácsot adni, hogy mik a lehetőségeid.

legalább az érettségiig valahogy el kell tartsanak téged.

ha nem a szüleid, akkor valami állami segítséggel lehetnél kollégista vagy ilyesmi.

kérdezd meg a családsegítőt.

2014. máj. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom... ha meg nem megy akkor majd kiokoskodok valamit.. mentek a zöldkezek
2014. máj. 3. 00:49
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!