Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha romokban az...

Mit tegyek, ha romokban az életem már 21 évesen?

Figyelt kérdés
Üdv. Nem is tudom hol kezdjem. 21 éves vagyok, de úgy érzem a világ összeesküdött ellenem. A gyerekkorom egy káosz volt, édesapám alkoholista idegileg kikészít mai napig, nem tudom elviselni, gyűlölöm, azért amilyen, azért, hogy megverte édesanyámat, és testvéremet, azért mert már nem beszámítható, hogy a nálunk a karácsony arról szól, hogy hogyan éljük túl. Édesanyám is hamarosan feladja, látom a jeleket. Karácsony van, de tök egyedül vagyok, vágyom egy társra már régóta, de nem adatik meg, pedig nagyon szeretnék végre valakit, akit úgy szerethetek, mint egyetlen szemem fényét. Aki bejönne az foglalt és emiatt nem lehet semmi köztünk. Egyetemre járok, csinálom, de tudjátok milyen diliház, teljesen kikészít, most meg a vizsgaidőszak is. Egyszerűen nem tudom, hogy hová tartom mi lesz, velem. Fel nem adom, de ez sok már ....
2009. dec. 25. 19:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát a vallás nem az én világom ..., nem hiszek az ilyesmiben. Inkább saját magam akarom megoldani, nem egy nem létező valamiben hinni.
2009. dec. 27. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!