Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 31 évi boldog családi életem...

31 évi boldog családi életem romokban. Indoka:98 éves apósom 5 hónapja lakik nálunk. Azóta idegbeteg vagyok. A férjem nem áll mellém, mert azt mondja, nem tud mit tenni ilyen az apja. Hogy kezdjem újból az életemet? Van tanácsotok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Akár milyen is lehet, az idő neked dolgozik...

Nem írtad, mi az, ami miatt kiakadtál, de, ha valami olyasmi, hogy csak rád hárulnak ennek a terhei, hát vond be jobban a család többi tagját. Mivel nem tudom még nagyjából sem, hogy mi a gond, nem nagyon tudok tanácsot adni. Valami bővebbet tudnál mondani?

2009. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
igen, bővebben kellene tudni, hogy mi a baj?
2009. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Basszus, örülj hogy 98 éves kort megérte. Rossz leírni, de te is tudod, hogy nem sok van neki hátra. Bírd ki. Utána minden a régi lesz, és nem te leszel a házisárkány aki utálj a az apósát!

Sok sikert! És kitartás.

2009. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
El sem tudom képzelni, miért kellene a férjednek melléd állnia a 98 éves apjával szemben???
2009. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én 25 évei boldog házasságom is romokba volt mikor anyámmmal kellett lakni!

Nem tudom nálatok mi a helyzet de az én anyám zsarnok, irigy és hihetetlen önző volt!

Ránknyitott, kötözködött, semmi nem volt jó neki!

Ha elmentem, miért megyek, ha otthon voltam miért vagyok!? S így tovább!

Mindent eldugott, sok-sok kellemetlen órákat szerzett nekem!

Nagyon sok idős betegnek megváltozik a természete és nem jó irányba!

Sok-sok türelem és kitartás kell amit neked is szívből kivánok!

2009. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen,abban igazad van,hogy öreg az apja.A baj az,hogy én kitettem a szívemet lelkemet,mindnt megadtam neki és még egy köszönömre sem méltat.Levegőnek néz.Csak a fiával beszél.Pedig 25 éve én látom el hétvégeken,mostam,főztem rá.És szívesen csináltam.Önző és gonosz.Nem ül le velem egy asztalhoz,csak a fiával kettesben eszik.igen 31 éve minden teher rajtam volt.Így utólag látom,hogy nagy hiba volt.Nekem csak az fáj,hogy én azt hittem,hogy boldog a családi életem.Úgy érzem,most összetört bennem vmi.
2009. dec. 1. 17:32
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Ő ilyen, el kell fogadnod. Azzal nem teszel jót, ha a férjeddel veszekszel, hogy miért nem melléd áll.
2009. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mostantól mosson rá az, akivel szóba áll!
2009. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan zajlik egy napod? Miben nyilvánul meg az idős bácsi rosszallása?

Egy idős ember néha kibírhatatlan tud lenni! Rosszabb mint egy gyerek. Nagyon sajnálom, hogy ebben a lehetetlen helyzetben élsz.

2009. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
78%
régen az asszony dolgozott,és a férfiak beszélgettek,szórakoztak.lehet,hogy ő még ehhez szokott.
2009. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!