Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok az idegbeteg...

Tényleg én vagyok az idegbeteg p. csa?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat mindennél jobban, tudom, hogy Ő számomra a tökéletes. Ettől függetlenül neki is vannak (számomra) idegesítő tulajdonságai.


Most, ami kiverte nálam a biztosítékot az az, hogy ő imádja a valóságshowkat. Ezt én nem bírom megérteni, már csak azért sem, mert tudom, hogy baromi intelligens és ezzel ezt képtelen vagyok összeegyeztetni. De jól van, ízlések és pofonok. Míg én este inkább egy ismeretterjesztő filmet néznék, ő képes való világon meg győzikén és társaikon lazítani.


A jelenlegi problémám az, hogy naponta kb 2 órát tudunk csak együtt tölteni és ez általában este 8-10 (vagy 9-11) között lehetséges. Ez idő alatt megy a való világ, amit viszont ő képtelen kihagyni. Ő elvárja, hogy én nézzem vele mert addig is vele vagyok. Viszont én meg nem akarom nézni mert kifejezetten idegesít és ezen az idegállapotomon csak ront az a tudat, hogy a párom inkább néz egy ilyen szenny műsort, semmint velem foglalkozna érdemlegesen. Felháborít, és ha ennek hangot is adok, akkor én vagyok az idegbeteg, meg mi az, hogy én be akarom szabályozni hogy mit nézzen és mit ne.


Tényleg akkora áldozat lenne, ha abban a 2 órában (ha nem is mindennap) velem foglalkozna tv nélkül? Tényleg én vagyok a zsarnok, önző, idegbeteg?


(22/L, 29/F)


2011. szept. 26. 20:49
1 2 3 4
 1/33 coffeez ***** válasza:
71%

Én sem nézem, párom sem. Nincs se RTL-ünk, se TV2-nk :)

Nem is nézném. Apám nézi, pszichológia szemszögből. Ízlásek és pofonok. Mi is inkább NGC-t..

2011. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Nem te vagy a zsarnok, ugyanakkor szerintem neked sincs 100%-osan igazad. Sz'al szerintem tervezzétek el, hogy ilyenkor este mit csináltok (:D), vagy találjátok ki, hogy mi az amit mind a ketten akartok nézni, vagy pedig, hogy melyik nap ki dönti el, hogy mit néztek. Ha viszont Ő nem képes ki hagyni a VV-ből egy részt sem, az elég rossz dolog.
2011. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%

Kössetek kompromisszumot. Ha egy ilyen dologban nem tudtok egyezségre jutni az elég nagy probléma.

Előtte nem tudnátok találkozni? Csinálj olyan dolgokat ami teljesen elveszi a figyelmét a vv-ról.:)

2011. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

namost.

Gondolom mivel idegbetegnek nevezett, ezért valószinüleg felhúztad magad és ingerülten beszéltél/ kiabáltál vele. (ez csak egy feltevés, nem jelenti azt,hogy így is volt)

Beszéld meg vele higgadtan, normálisan, hogy legyen szives kétnaponta mondjuk veled foglalkozni, te meg a másik 2 naponta cserében nézed vele. Muszáj kompromisszumot kötnötök a másikkal.

Ha ez sem megy, egyik este vegyél fel vmi szexi rucit, és csábítsd el miközben azt a sz*rt nézi.

Ha ez sem válik be akkor szakíts vele, mert nem vagy elég fontos neki...

2011. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
82%
Én annyira utálom ezt a szennyet, hogy már egyáltalán nem is nézek TV-t, nemhogy a barátnőm helyett választanám ezt. Szerintem tehát teljes mértékben neked van igazad. (És megjegyzem, annak ellenére, hogy fiatalabb vagy nála, sokkal értelmesebb is ezek szerint.)
2011. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy az első írta pszichológiai szempontból érdekes,bár nekem hányingerem van a sok...érdekes embertől.Béketűrő vagyok,de ezen lehet én is kiakadnék,hogy az intelligens párom a velem töltött idő helyett kattantakat néz.Sajna rá lehet szokni erre is.
2011. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%

Hú ez kemény dió. Oké, Te nem szabhatod meg, hogy ő mit nézzen, DE ő se szabhatja meg, hogy Te mit nézzél. Nézze, ha annyira akarja, de nem várhatja el, hogy Te vele nézd.


Pláne itt nem egy filmről van szó, vagy egy heti 45 perces sorozatról, hanem minden estés dologról, sok időről, amiben, ha már nem minőségi idő vele, csinálhatsz valami számodra hasznosat is.


És arról még nem is beszéltünk, hogy inkább ezt a szart nézi minden este ezek szerint, mint hogy Veled foglalkozzon...?

30/N

2011. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%

Hát, én ugyanígy vagyok a barátnőmmel. Falra mászok a tévétől, ha rajtam múlna soha nem lenne bekapcsolva. Egyedül sportot meg ismeretterjesztő dolgokat nézek rajta én is, tv2 és rtl klub közelében szerintem évek óta nem jártam. Még ha látok is egy filmet amit megnéznék azt is inkább letöltöm mert nem bírom a reklámokat.


A barátnőm ezzel szemben imádja az összes szennyet amitől én viszont okádom, való világ, aranypart, nem tudom mik mennek most. Nem vagyok "hát ezek a mai fiatalok" típus, 22 éves vagyok, úgy gondolom fiatal, ennek ellenére nem vagyok hajlandó semmi ilyet nézni. A mi helyzetünk nem olyan durva, hiszen nálatok jóval több időt tudunk együtt tölteni, de a kérdésedre válaszolva szerintem nem irreális elvárás a részedről hogy abban a szűk 2 órácskában a barátod ne a kib@szott való világot bámulja, hanem veled foglalkozzon. Én általában ott hagyom egyedül a barátnőmet a tévé előtt ha valami mocsokra kapcsol, tedd te is ezt, egy idő után majd rájön a barátod hogy jobb veled csinálni valamit mint egyedül bámulni ezeket a fosokat.


Intelligensnek gondolom a barátnőmet, és én sem feltételezem róla hogy mint követendő példa tekint az ezekben a műsorokban szereplő emberekre, sőt saját bevallása szerint is csak az "állatkertet" látja benne, és szerinte nagyon vicces, szerintem viszont inkább szánalmas, és főleg szomorú.

2011. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
42%
Tehát, ha azt nézitek a tévében, amit te akarsz, az nem baj, akkor nem kell egymással foglalkozni, de ha olyat, ami téged untat, akkor mi az, hogy tévé nézés a program?
2011. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
ezek szerint annyira mégsem intelligens, ha erre támad igénye.....pfujj
2011. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!