Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen idegbeteg anyu?

Miért ilyen idegbeteg anyu?

Figyelt kérdés
Szerintem nem normális.Hozzá se lehet szólni.Ez mindig is így volt. Akármit kérdezek(kedvsen szólok hozzá) Üvölt velem.Rajtam csattam mindig minden.Tö*köm kivan már.Aztán ha már besokalltam és én is dühös leszek akkor azt mondja hogy "Te nem vagy normális az biztos".Hát ha felidegesít ok nélkül akkor persze hogy dühös leszek...Mi a sz*rt csináljak???
2011. szept. 15. 12:30
 1/5 anonim válasza:
100%
Igazából semmi kézzel foghatót nem írtál. Mit dolgozik? Stresszes a munkája? Esetleg otthoni vagy anyagi gondok nincsenek? Hányan vagytok tesók? Nem lehet, hogy változó korban van?
2011. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nme tudom mennyit stresszel,tesóm nincs,ápolónő és kb ennyi
2011. szept. 15. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ne csodálkozz, valószínű kimerült, mint az összes ápolónő...én nemrég kórházban voltam, de amit ők csinálnak, az emberfeletti.

próbálj meg neki sokat segíteni, hogy legalább otthon ne kelljen már mondjuk a mosogatással vagy a sepréssel foglalkoznia, ilyeneket csinálj meg helyette, jól fog neki esni

2011. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csak bízni lehet benne, hogy a betegekkel nem üvölt. nehéz szakmája van, biztosan túlterhelt is,ezért rajtad csattan az ostor.

de ez nem mehet a végtelenségig, próbálj beszélni vele, hogy nem Te tehetsz a munkahelyi gondjairól.

ha kell kérjen segítséget a ott, ahol dolgozik, mert ez egy egészségtelen egyensúly, és nem is bírja sokáig, sem Ő , sem Te.

egy mosolygós nővér nem lehet otthon tomboló szörnyeteg. ez kettős életvitel, ami nem megy....

2011. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Apenia dolorosa.
2011. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!