Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok az idegbeteg...

Tényleg én vagyok az idegbeteg p. csa?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat mindennél jobban, tudom, hogy Ő számomra a tökéletes. Ettől függetlenül neki is vannak (számomra) idegesítő tulajdonságai.


Most, ami kiverte nálam a biztosítékot az az, hogy ő imádja a valóságshowkat. Ezt én nem bírom megérteni, már csak azért sem, mert tudom, hogy baromi intelligens és ezzel ezt képtelen vagyok összeegyeztetni. De jól van, ízlések és pofonok. Míg én este inkább egy ismeretterjesztő filmet néznék, ő képes való világon meg győzikén és társaikon lazítani.


A jelenlegi problémám az, hogy naponta kb 2 órát tudunk csak együtt tölteni és ez általában este 8-10 (vagy 9-11) között lehetséges. Ez idő alatt megy a való világ, amit viszont ő képtelen kihagyni. Ő elvárja, hogy én nézzem vele mert addig is vele vagyok. Viszont én meg nem akarom nézni mert kifejezetten idegesít és ezen az idegállapotomon csak ront az a tudat, hogy a párom inkább néz egy ilyen szenny műsort, semmint velem foglalkozna érdemlegesen. Felháborít, és ha ennek hangot is adok, akkor én vagyok az idegbeteg, meg mi az, hogy én be akarom szabályozni hogy mit nézzen és mit ne.


Tényleg akkora áldozat lenne, ha abban a 2 órában (ha nem is mindennap) velem foglalkozna tv nélkül? Tényleg én vagyok a zsarnok, önző, idegbeteg?


(22/L, 29/F)


2011. szept. 26. 20:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
77%

Mindennap 9-11ig tudtok együtt lenni,ami tulképp abból áll,hogy a párod bámulja a tévét és te meg egyedül gubbasztasz valahol.Még a végén maszturbálnod kell,miközben ő a tévét nézi?Szerintem nem az a baj,hogy a valóságshow-kat nézi,hanem,hogy lósz*rt se csináltok együtt...Nem igazi kapcsolat az ilyen...


Mondjuk azt nem írtad,hogy együtt éltek-e,van-e gyerek stb...És miért nem tudtok máskor együtt lenni?Hétvége,hétköznap délután mit csináltok?

2011. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Az a nagy kérdés, hogy el tudod-e így fogadni. Úgy látszik, nem. Neki nem ennyi az igényszintje, neked nem. Ha ezzel együtt képes vagy szeretni és elfogadni nincs probléma, de téged ez egyértelműen zavar. Akinek a VV meg Győzike a szellemi igénye, ne várd, hogy francia művészmozikat nézzen a Duna TV-n... (én nem tudnám elfogadni, ha ilyen mocskokat nézve a párom "lazításként", elvből ellenzem úgy alapvetően a retekklub meg a TV2 nézését, mi nem is nézzük ezeket az adókat már egy ideje)


25 N

2011. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Bocs: neki ennyi az igényszintje
2011. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 napietus ***** válasza:
nincs az az isten, hogy én akár egy részt is megnézzek abból a szennyből...mondd meg neki, hogy ez téged nem érdekel, és kész. nem vagy hajlandó nézni. tehát vagy nézi, vagy veled van, mert a kettő együtt nem megy.
2011. szept. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
85%
én kétségbe vonom, hogy intelligens lenne ha ilyen műsorokat néz
2011. szept. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
85%
Fel kéne vennie és másnap megnéznie napközben. Ez sem a legjobb megoldás, de így együtt tudtok lenni és ő sem marad le a műsorról.
2011. szept. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

Ha jól tudom akkor a vv 9kor kezdődik.ha 8kor találkoztok akkor egy órát veled van egyet nézi a vv-ét.

javitsatok ki ha nem igy van.

2011. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Tehát be kellene érnem napi 1 óra hasznosan töltött idővel? :) Minden másnap nem is lenne probléma, de hogy minden áldott nap, az azért kicsit "sok".
2011. szept. 27. 09:28
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Netről nem lehet ezt a vackot letölteni? Hátha megnézné úgy és akkor lenne rád ideje.
2011. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

A magukat értelmiséginek valló emberek azzal takaróznak, miközben bőszen nézik ezt a szart, hogy "de hát olyan jól kikapcsol, nincs is jobb egy fárasztó nap után mint ezen röhögni, de persze én teljesen elhatárolódom". Lóf.szt határolódik el, teljesen belefolyik az egészbe, teljesen behúzza az embert magával ez a szarság, komolyan mondom károsabb az agysejtekre mint egy berúgás. Aki ki akar kapcsolódni, nézzen meg egy Így jártam anyátokkal vagy egy Family Guy részt, azok legalább nem rombolnak, de mégis pihentetnek. A világ szégyene mindenféle valóságshow-t nézni.


25 N

2011. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!