Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok az idegbeteg...

Tényleg én vagyok az idegbeteg p. csa?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat mindennél jobban, tudom, hogy Ő számomra a tökéletes. Ettől függetlenül neki is vannak (számomra) idegesítő tulajdonságai.


Most, ami kiverte nálam a biztosítékot az az, hogy ő imádja a valóságshowkat. Ezt én nem bírom megérteni, már csak azért sem, mert tudom, hogy baromi intelligens és ezzel ezt képtelen vagyok összeegyeztetni. De jól van, ízlések és pofonok. Míg én este inkább egy ismeretterjesztő filmet néznék, ő képes való világon meg győzikén és társaikon lazítani.


A jelenlegi problémám az, hogy naponta kb 2 órát tudunk csak együtt tölteni és ez általában este 8-10 (vagy 9-11) között lehetséges. Ez idő alatt megy a való világ, amit viszont ő képtelen kihagyni. Ő elvárja, hogy én nézzem vele mert addig is vele vagyok. Viszont én meg nem akarom nézni mert kifejezetten idegesít és ezen az idegállapotomon csak ront az a tudat, hogy a párom inkább néz egy ilyen szenny műsort, semmint velem foglalkozna érdemlegesen. Felháborít, és ha ennek hangot is adok, akkor én vagyok az idegbeteg, meg mi az, hogy én be akarom szabályozni hogy mit nézzen és mit ne.


Tényleg akkora áldozat lenne, ha abban a 2 órában (ha nem is mindennap) velem foglalkozna tv nélkül? Tényleg én vagyok a zsarnok, önző, idegbeteg?


(22/L, 29/F)


2011. szept. 26. 20:49
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy felvegye vagy neten nézze, mit szól?
2011. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

"mert tudom, hogy baromi intelligens és ezzel ezt képtelen vagyok összeegyeztetni"


Nem, kislány, a "párod" valószínűleg egy sima dumbass, ez már az intellektuális igényszintjéből is süt. (Az összes időt valóságshow-k nézésére fordítja amit veled tölt?!) és ha vennéd a fáradságot egy iq tesztre, és hajlandó elmenni, ezt le is írnák neked. (90-105 között max)


Csak hát, sokkal könnyebb egy hulye tapló unintelligens baromra ráfogni hogy egyébként baromi intelligens, akkor is ha ennek a valósághoz a legkevesebb köze sincs.

2013. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
"Most, ami kiverte nálam a biztosítékot az az, hogy ő imádja a valóságshowkat. Ezt én nem bírom megérteni, már csak azért sem, mert tudom, hogy baromi intelligens és ezzel ezt képtelen vagyok összeegyeztetni. De jól van, ízlések és pofonok. Míg én este inkább egy ismeretterjesztő filmet néznék, ő képes való világon meg győzikén és társaikon lazítani." Én nézném vele a showkat de ne pontozzatok le!
2013. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!