Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 31 évi boldog családi életem...

31 évi boldog családi életem romokban. Indoka:98 éves apósom 5 hónapja lakik nálunk. Azóta idegbeteg vagyok. A férjem nem áll mellém, mert azt mondja, nem tud mit tenni ilyen az apja. Hogy kezdjem újból az életemet? Van tanácsotok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 17:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Szociális otthon.Ez a megoldás.Ha ő nyugodt szívvel felforgatja a családi életeteket,akkor nem kell belőle lelkiismereti kérdést csinálni.A férjed meg egy szemét alak,ha nem áll ki melletted az apjával szemben!
2009. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
hát ott rontottad el , hogy 25 évig eltűrted , hogy így kezeljen és még főztél is mostál is rá. most már késő, ne várd hogy egy 98 éves megváltozzon főleg , hogy az elmúlt években is mindig így viselkedett. ha nagyon rossz a helyzet adjátok szociális otthonba, vagy bírd ki azt a kis időt amíg még él. És ne feledd , ha jót adsz azt úgyis visszakapod még az élettől. lehet majd a te gyerekednél fogsz élni 90 évesen te is.
2009. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, ha 25 évig nem volt bajod ezzel a helyzettel, akkor most miért? Egyébként meg nem hiszem, hogy sok ideje lenne még hátra. Gondolod, hogy egyedül jobban lennél? Ezen azért erösen gondolkodj el - nagyon sokan azt hiszik, hogy válás után minden szép és jó, és túl késön döbbennek rá, hogy mekkora hülyeség volt.
2009. dec. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Sajnos közben önvizsgálatot tartottam,s rájöttem,hogy az egész életemet 25 évvel ezelőtt rontottam el./Közben a férjem rájött,hogy mellettem a helye:-((/Anyósom halála után pártfogásba vettük apósomat,amit szívesen csináltam,soha nem vágtam a férjem fejéhez,hisz Őmiatta tettem.És csak most döbbentem rá,hogy a családom szétesett.Minden vasárnapunk az öreg miatt külön töltöttük.Szombaton bevásároltam-csak olyan ételt főztem amit ő szeret.A férjem 11-kor elment,3 órakor hazajött,s mindenki akkor evett,amikor éhes volt.A fiam aztán már nem is volt otthon.És ez fáj a leginkább,hogy egy önző öregember miatt elveszítettük a fiunkat,aki máshol keresett menedéket.Nagyot vétettem ellene,de egy kis szeretet akar adni az özvegyen maradt apósomnak.Én szeretem a családi életet,az összetartozást,de Tőle nem kaptunk.Sajnos szüleim már meghaltak,testvérem nem volt.A férjem testvére azt mondta,hogy Ő 18 évesen azért menekült el otthonról,mert felismerte,hogy milyen az apja.Szentendrén tanult,és kollégiumi ellátást kért.

Az,hogy az öreg egész életében semmit nem csinált-Ő ismerte be-,ez a hosszú élet titka.És megkeseríteni mások életét.Soha nem volt barátja,mindenkivel összeveszik-közért,posta,tök mindegy-,most viszont csak én vagyok,akivel ezt meg lehet tenni.

Teljes idegösszeomlásom ven,mikor hallom,hogy mozog elkezdek remegni.Nem tudom meddig bírom.Ráadásul egy nagy műtét előtt állok.De előtte szeretnék a fiamtól még bocsánatot kérni,az ellene elkövetett bűnünktől.Elnézést,de én midig úgy szerettem élni,hogy mindenkinek jó legyen.Szeretem az embereket.

2009. dec. 3. 10:43
 15/17 A kérdező kommentje:

Hogy tellik egy napom?

Kertes házban lakunk.5-kor kelek.rendrakás,vásárlás,-2 kutya ellátása,kik a legnagyobb vigaszaim-,kertrendezés,főzés,mosás,takarítás,olvasás ,internetezés,éppen amihez kedvem van,a maradék időmben.Mi a rosszallás?Hogy nincs kedvem azt hallgani,hogy ki ,milyen hülye,aljas,mocsok.A pozitív dolgok nem érdeklik.Sajnos.

2009. dec. 3. 11:47
 16/17 anonim válasza:
Szerintem itt az ideje, hogy közöld a féjeddel, hogy válasszon. Vagy te vagy az apja. A generációk együttélése mindíg is problémákat szül, egy hétnél tovább nem lehet együtt élni, apóssal, anyóssal.
2010. máj. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
7.5 év után már biztos feldobtad a talpát az öreg.
2017. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!