Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, romokban az életem,...

Úgy érzem, romokban az életem, a terveim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A diplomáig nagyon jól ment minden, tanulás, párkapcsolat, aztán férjhez mentem, dolgozni kezdtem és minden elromlott. Gyereket szeretnénk, már orvosi segítséggel próbálkozunk és 2 éve nem sikerül. A munkahelyem egy rakás sz*r, de még több, mint fél évig nincs lehetőségem váltani. Úgy érzem, szakmai téren sem érek el semmit és családi téren se. Az állandó idegeskedés a férjemmel való kapcsolatomra is kihat sajnos. Lassan 27 vagyok és az évek csak mennek értelmetlenül.
2010. ápr. 13. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem Te látod csak ennyire borúsan a helyzetet...,minden összefog jönni csak türelem;) Gondolom itt a legnagyobb aggódalmad a gyerek... Én kivánom,hogy mihamarabb összejöjjön!!Semmi nem történik értelmetlenül v. véletlenül,minden valamiért úgy történik,ahogy...
2010. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban tudom talán, hogy miről beszélsz, de vigasztald magad azzal, hogy van egy szerető férjed, van munkád (még ha nem is olyan szuper) és már elértél valamit, hiszen családod van, megállapodtál. Ha nem görcsölsz rajta nagyon, akkor biztos össze jön a gyermek is. Én nagyon szorítok neked.


S csak, hogy tudd, hogy nem a levegőbe beszélek:

nincs állásom, mert az óraadói állásomat azért hagytam ott, mert már nem láttam benne motivációt, szakmailag sem becsültek meg és még csak részmunkaidőbe se akartak átvenni. Most nincs párom, s nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz helyre hozni az életemet. Keresem a lehetőségeket, igyekszem nem feladni, keresni a boldogulásomat. A diplomáig minden rendben volt, tele voltam nagy tervekkel, lelkesedéssel végeztem a munkámat, volt, ami éltetett, amiért érdemes volt felkelni minden reggel.


Csak reménykedni tudok, hogy már nem tart sokáig ez a keserves időszak, hiszen én sem leszek fiatalabb és lassan (pár év múlva én is szeretnék saját családot)


Szóval fel a fejjel és ne adjuk fel. Próbálj minden nap valami örömet találni, s ha rám hallgatsz, úgy menj be dolgozni, hogy végezd el a feladataidat a tőled telhető legnagyobb pontossággal, de vedd be a "leszarom-tablettát", ha fel akarnak idegesíteni, ingerelni. Pergesd le magadról a rosszat, a rosszindulatú megjegyzéseket, azokat a dolgokat, embereket, helyzeteket, amelyek elveszik az energiádat.

Sok sikert!

2010. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

NYUGI VAN!!!


örülj, hogy volt mi összeomoljon (durván kifejezve)

nekem sincs csúcs állásom, a párkapcsolatom olyan mint a tenger (hullámzik), és terveket nem szövögetek titkon, s nincs értelme...valaki/valami úgy is áthúzza!

így aztán napról-napra...mint mindenki más!


DE jön a nyár, új szelek fújnak, örülj a sok apró jónak ;)


egy srác/21-27 ;)

2010. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az élet már csak ilyen: egyszer fent, egyszer lent. Koncentrálj a pozitívumokra: van munkahelyed (sokan egy "rakás sz*rnak" is örülnének), van társad. Ráadásul fiatal is vagy még. Majd megindulnak újra a dolgok, lesz baba is, ha itt lesz az ideje.


"Megvárni, egy angyal és egy szent türelmével, amíg a dolgok - emberek, eszmék, helyzetek -, melyek hozzád tartoznak, eljutnak hozzád. Egyetlen lépést sem sietni feléjük, egyetlen mozdulattal, szóval sem siettetni közeledtüket. Mert bizonyos emberek, eszmék, helyzetek, melyek életedhez, jellemedhez, világi és szellemi sorsodhoz tartoznak, állandóan útban vannak feléd. Könyvek. Férfiak. Nők. Barátságok. Megismerések, igazságok. Ez mind feléd tart, lassú hömpölygéssel, s találkoznotok kell egy napon. De te ne kapkodj, ne siettesd útjukat és közeledésüket. Ha nagyon sietsz feléjük, elkerülheted azt, ami fontos és személyesen a tiéd. Várj, nagy erővel, figyelmesen, egész sorsoddal és életeddel" (Márai Sándor)

2010. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy másnak sokkal rosszabb.
2010. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat és a bíztatást!

Tudom, h van, akinek rosszabb, de körülöttem mindenkinek minden jól alakul és csak úgy potyognak a gyerekek. Én csak ezt látom. Tudom, hogy ez a "hangulat" a baba megfoganását is csak hátráltatja, ezért muszáj lesz kilábalnom belőle.

2010. ápr. 13. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:

19:48-nak köszönöm a Márai idézetet, sokat segített! :D


19:30-as

2010. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
19:30 Én is minden szépet és jót kívánok Neked, kívánom, h egyenesbe jöjjön az Te életed is!
2010. ápr. 13. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!