Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszik figyelembe a...

Miért nem veszik figyelembe a szüleim, hogy én mit szeretnék?

Figyelt kérdés

19 éves, 172 cm, 63 kg lány vagyok. Szeretnék 5-8 kgot leadni. Könnyû ételeket eszem és oda figyelek mit. Grammra mérek minden kaját és kalóriákat számolok, otthon edzek. Szóval most végre sikerült elhatároznom, hogy kitartó leszek és lefogyom ezt a pár kgt ami engem zavar.

Megkértem az anyukám, hogy segítsen nekem, mert ugye itthon élek még, velük étkezem.

Megígérte, hogy oké. Írjam össze egy listába mit ehetek és mit nem. Megcsináltam szépen, de nem érdekli.... Kértem vegyenek egy teljeskiörlésû kenyeret nekem, majd egy hétig elég lesz. De egyáltalán nem támogatnak.

Zöldséget alig eszünk és legszívesebben csak azt enném.

Megkérdeztem mit eszünk ma... Csülök pékné módra krumplival. Tudják, hogy imádom ezt az ételt, tudják, jogy diétázok és képesek így kínozni. Kb majd megehrtek rgész nap 3 evôkanállal, mert annyira zsíros kcal bomba. Persze semmi más ehetô nincs itthon.

II. Kerületben van valahol nyitva élelmiszer bolt? :(



2014. máj. 1. 09:04
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
:D
2014. máj. 3. 18:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!