Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszik figyelembe a...

Miért nem veszik figyelembe a szüleim, hogy én mit szeretnék?

Figyelt kérdés

19 éves, 172 cm, 63 kg lány vagyok. Szeretnék 5-8 kgot leadni. Könnyû ételeket eszem és oda figyelek mit. Grammra mérek minden kaját és kalóriákat számolok, otthon edzek. Szóval most végre sikerült elhatároznom, hogy kitartó leszek és lefogyom ezt a pár kgt ami engem zavar.

Megkértem az anyukám, hogy segítsen nekem, mert ugye itthon élek még, velük étkezem.

Megígérte, hogy oké. Írjam össze egy listába mit ehetek és mit nem. Megcsináltam szépen, de nem érdekli.... Kértem vegyenek egy teljeskiörlésû kenyeret nekem, majd egy hétig elég lesz. De egyáltalán nem támogatnak.

Zöldséget alig eszünk és legszívesebben csak azt enném.

Megkérdeztem mit eszünk ma... Csülök pékné módra krumplival. Tudják, hogy imádom ezt az ételt, tudják, jogy diétázok és képesek így kínozni. Kb majd megehrtek rgész nap 3 evôkanállal, mert annyira zsíros kcal bomba. Persze semmi más ehetô nincs itthon.

II. Kerületben van valahol nyitva élelmiszer bolt? :(



2014. máj. 1. 09:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

ha 172 cm/63 kg mellett kövér vagy, akkor erős testképzavarod van - nyilván egy tónustalan gebe vagy, menj edzeni!


Meg mondjuk dolgozni és akkor 19 évesen nem kell anyura várni, hogy adjon 400 Forintot kenyérre...


arról az apróságról már ne is beszéljünk, hogy még hülye is vagy a fogyókúrához, ugyanis pont nem a 2 falat zsíros csülöktől, hanem a kenyértől hízol

2014. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
82%
Akkor magadra vess. Nyaralásra gyűjtesz, oké. Nyelvvizsgára gyűjtesz, oké. De nem hiszem, hogy nem bírsz heti 300 forintot rááldozni a kajádra. Te írtad, hogy ennyi csak.
2014. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a csülökből büntetlenül ehetsz, maximum nem eszel mellé a krumpliból.
2014. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Na igen. Aztán rájössz hogy heti 300 ftból még a nyúl is éhenhalna. Az általad egészségesnek gondolt ételek kb kétszer annyuba kerülnel.... A kígyóubi mellé kell ám fehérje is, meg szénhidrát, zsíradék stb. Mert ha csak jégsalátát eszel egy hèt múlva mehetsz a kórházba.

Inkább akkor változtass azon amin tudsz. Fuss, biciklizz stb

2014. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Azt állítod téged nem támogatnak,aki 19 évesen szépen eltartanak és bevásárolnak rád és főznek?


Nem gondolkoztál el magadon,h itt az ideje neked! bevásárolni és főzni 19 évesen???


Kicsit súlyos az énképzavarod nem támogatásban.


Inkább ők hibáznak abban,h még mindig nincsenek önállósodási igényük veled szemben,h leválj végre róluk.


Én már 9 évesen élveztem,ha én vásárolhattam be...

2014. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Dolgozok és tanulok is mellette. Már írtam. Nem vagyok gebe, de hadd döntsem már el, ha akarok néhány kilót fogyni. Tornázok és nem haldoklásig akarok koplalni. A zôldséget azért írom mert 10szer kevesebb kcal van benne mint pl krumpliban, rizsben. Egy szelet kenyér nem hizlal. Fôleg, hogy a napi kcal keretemet ha túllépem igyekszem lemozogni. A teljeskiôrlésû ráadásul jobb mint a szarrá finomított fehér.

Diákmunkával meg számold ki mennyit keresek suli mellett;) nem sokat.

De ahogy látom minden az én hibám, guyrekes vagyok és súlyos énkép zavarban szenvedek. :)

Mert ezt meglehet állapítani interneten keresztül néhány kommentalapján. Ugye, kedves magasan képzett online pszichológusok?

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat, amit hasznosnak találtam megfogadom. További válaszokra nem tartok igényt, ez is épp elég volt.

Szép napot Nektek.

2014. máj. 1. 12:36
 27/31 anonim ***** válasza:
dobj már magadról egy képet! kíváncsi vagyok, mennyire kell leadjad azt az 5-8 kg-ot..
2014. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Édesem te kérdeztél! Aztán meg gond van ha valaki válaszol? Szállj inkább magadba! Mindenki hülye csak én nem??? Ha szerinted ez az igazság komoly gond van!
2014. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Jo igazatok van. :)
2014. máj. 1. 13:13
 30/31 anonim ***** válasza:
87%

Továbbra nem tartasz igényt arra,h elmondjuk 19 évesen kitartott önállótlan gyerek szinten élsz?


Nem a te hibád,hanem főként a szüledé.menj bevásáolni ésfőzzél!

EZ UGYANIS ALAP A FELNŐTTÉ VÁLÁS ÚTJÁN!

2014. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!