Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennél az anyósodhoz vagy sem?

Mennél az anyósodhoz vagy sem?

Figyelt kérdés

Az anyós nem igazán szól hozzám, nem kínál meg oly nagyon. Éppen csak megkérdezi kérek-e valamit, de férjemre és a gyerekünkre szinte tuszkolja.

Párom szerint az is baja hogy piszkolok, azaz a konyhában is és a szobában is mezítláb vagyok.Most ez miért baj ha így kényelmes?


2014. ápr. 28. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha anyósnál vagy, ott vegyél fel papucsot, ha zavarja. Az ő háza.
2014. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ház, annyi szokás. Egy papucsot felvenni azért nem tragédia. Te mit szólnál, ha a te házadban nem tisztelnének téged még ennyire sem? Szívesen látnád úgy a vendégeket, hogy következetesen szarnak a kérésedre?
2014. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha sapka lenne rajta, akkor anyósnak az lenne a baja!!!!!
2014. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is vegyél papucsot, ha nála vagy. Az ő háza, az ő szabályai.

Nekem a tanga+trikó a kényelmes, akkor legyek mindenhol abban?

2014. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem érzed jól magad nála, nem kell súrűn látogatni, mehet a férjed meg a gyerek nélküled is. Úgy néz ki, hogy se te nem szereted őt, se ő téged, akkor meg minek erőltetni, egyikötök se fog a másiknak hiányozni.
2014. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Vegyél fel papucsot, ki tudja milyen dzsuvás a padló.

Meg azért is , mert azt hiszi hogy amit széthordasz koszt mezítláb az rólad van.

2014. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
#4! nyugodtan legyél abban, engem nem zavar....
2014. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Micsoda problémák!:):)
2014. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Az ő házában tartsd tiszteletben a szokásokat. Lehet ez őt annyira zavarja mintha a te szobáidon egy rokon a disznóólban használt gumicsizmájával menne végig és meg lenne győződve hogy nagyon higénikusan bánik a lakásoddal mert mielőtt bejött használta a lábtörlőt.
2014. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan az a bajod, hogy nem tuszkolja rád a kaját?

Arra nem gondoltál még, hogy nem akar kellemetlen helyzetbe hozni ezzel? A férjed nyilván más, a saját fia. Az én anyósom is ilyen, és nagyon örülök neki, hogy nekem csak 2x mondja el 20 helyett, hogy egyek, mert nem szeretem 20x azt mondani egymás után, hogy köszönöm nem kérek, tele vagyok már, nem vagyok éhes, stb.


A saját házában meg tartsd tiszteletben a szokásokat, ne mászkálj a koszos lábaddal mezítláb (bár nem tudom hogy csinálod, hogy mezítláb piszkos vagy, de ha mindenhova úgy mászkálsz, akkor érthető.)

2014. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!