Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennél vagy maradnál?

Mennél vagy maradnál?

Figyelt kérdés

Maradás mellett érvek: jó munkahely ,átlagos kereset, szülők ,testvérek ,néhány barát


Külföldre menés érvek :itthoni perspektíva hiánya ,érzelmi kiüresedés, korban közeledés a 3.x-hez., tapasztalási vágy,..-mostanság az az érzés nem tudom meddig élek még, ..és túl rövid az élet ahhoz h boldogtalanul folydogáljon itthon tovább..


Ezek az én érveim -Ti, mennétek ? maradnátok ? Melyik és miért..


2012. ápr. 12. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy házas és gyerek sincs, akkor hajrá. A jó munkahely olyan, hogy lehet, hogy holnap már nem lesz.
2012. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne a párom, én biztos külföldi gyakorlati programban lennék jelenleg. Szerintem az egy nagyon jó lehetőség egy csomó barátnőm, ismerősöm tervezi, hogy kimegy az egyetem után. Velük tartanék.

Így viszont van ami ide kössön, és ehhez mérten tervezem a dolgaimat(Most így vagyok nagyon boldog).

Te is élvezd az életet, ha nem vagy boldog, találj ki valami mást, ami azzá tesz!

2012. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én maradnék. Nem tudnák kiszakadni a jelenlegi környezetemből érzelmileg, hiányoznának a családtagok és a barátok. Aztán meg az sem biztos, hogy külföldön olyan jó lesz...
2012. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én jöttem, idekint maradtam, boldog vagyok... :)

Ha nem jön be a dolog, akkor még mindig haza mehetsz. De azt lehet, hogy életed végéig bánnád, ha meg sem próbálod.

2012. ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!