Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennél vagy maradnál?

Mennél vagy maradnál?

Figyelt kérdés

Férjem új helyen kezdettel el dolgozni, 200 km-re az otthonunktől,így leköltözünk mi is vele full vidékre...Két kisgyerekünk is van...

Egész nap utálok ott lenni, feszengek...a városi léthez szoktunk...férjem is vissza akar pestre jönni dolgozni, keres de szerintünk minimum fél év mire talál valamit...

Gyerekek közül a nagyobb élvezi a kint létet, viszont főzni, meg mosni csak nehezen tudok(rossz a sütő és a mosógép is egy fostalicska)...nagyra hízott pókok és hangyák mindenütt....este fával tüzelek, nappal többnyire kint vagyunk, ha a házba nagyon hideg van olaj radiátorral fűtök..

Itthol mindenünk meg van....Te maradnál fent pesten a kényelemben, tisztaságban vagy mennél a férjeddel vidékre(finoman fogalmazva kevésbé jó körülmények közé ameddig talál állást pesten.....?)?--csak ez meg ki tudja mikor lesz..:S

Mit tennél?


2012. ápr. 7. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Maradnék városban.
2012. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
azta, micsoda embertelen körülmények, tyűűű!
2012. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem teljesen értem, hol laktok most? Béreltek valamit? Takarítani, sütőt és mosógépet cserélni vidéken is lehet...
2012. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg megteremteném ugyanazokat a körülményeket amikre vágyom...


Biztosan kényelmes a távfűtés, de én mondjuk a kerthez jobban ragaszkodom.

2012. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

sütő és mosógépcserére nincs pénzünk....


hiába takarítok minden nap...nem érzem higénikusnak annyira a házat....

2012. ápr. 7. 23:27
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Mi az az "itthol"?
2012. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként arról, hogy milyenek a körülmények ott vidéken csak a férjed és családja tehet, ez a ház ahol élek, amit szüleim megteremtettek, itt vidéken, százszor tisztább és jobb, mint ott Pesten az átlag házak.
2012. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Én se értem ezt a kérdést..
2012. ápr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Én született pesti vagyok.Pesten nőttem fel,éltem évekig.Az én életemben is volt pár év amikor vidékre mentem lakni.Faluba ami elég messze volt a várostól.Mégis tiszta házban éltem.Én olyan házat vettem ahol a szobában nem beton volt hanem sima föld.Lebetonoztattam ű,padlószőnyeget vettem.A szobák fala még a régi időkben hengeres mintával volt festve,de már erősen pattogzott lefelé.A legolcsóbb tapétát vettem,magam tapétáztam ki.Már ezektől tisztábbnak tűnt a lakás.Takarítani meg amúgy is takarítottam.Hajdú mosógépem volt ami úgy indult be,ha kézzel rásegítettem a tárcsa tekerésével.De jó volt ott élni.Reggel csend volt.Nyáron jó volt,hogy kiteregethettem a frissen mosott ruhákat,hogy ki ülhettem reggelizni a teraszra.Már újra városban élek,és ezek nagyon hiányoznak..
2012. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

En falun nottem fel es most varosban lakok es raadasul olyan orszagban ahol egymas hegyen , hatan vannak a emberek.Az elejen elveztem a varosi letet, a nyuzsgest, de egyre jobban hianyzik a falusi elet szepsege, a tiszta levego, a nyugalom(bar neha bezavart a szomszed Margit neni hajnali funyirasa, vagy a masik szomszed Pista Ba traktorozasa, tragyazasa...)de osszesegeben szep volt.Szoval egyreszt megertelek hiszen Te meg a varosi letet szoktad meg.De hidd el egy kis ideig ki lehet am birni a falusi letet, ha mas nem gondolj bele , hogy a gyerekeid nem csak nejlonban latnak csirkehust,tisztabb levegot lelegeznek be,es megtapasztaljak a falusi let szepsegeit.:) kitartas.

22.L

2012. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!