Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennél vagy maradnál?

Mennél vagy maradnál?

Figyelt kérdés

Férjem új helyen kezdettel el dolgozni, 200 km-re az otthonunktől,így leköltözünk mi is vele full vidékre...Két kisgyerekünk is van...

Egész nap utálok ott lenni, feszengek...a városi léthez szoktunk...férjem is vissza akar pestre jönni dolgozni, keres de szerintünk minimum fél év mire talál valamit...

Gyerekek közül a nagyobb élvezi a kint létet, viszont főzni, meg mosni csak nehezen tudok(rossz a sütő és a mosógép is egy fostalicska)...nagyra hízott pókok és hangyák mindenütt....este fával tüzelek, nappal többnyire kint vagyunk, ha a házba nagyon hideg van olaj radiátorral fűtök..

Itthol mindenünk meg van....Te maradnál fent pesten a kényelemben, tisztaságban vagy mennél a férjeddel vidékre(finoman fogalmazva kevésbé jó körülmények közé ameddig talál állást pesten.....?)?--csak ez meg ki tudja mikor lesz..:S

Mit tennél?


2012. ápr. 7. 23:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én vidéken élek, szintén tiszta és otthonos házban, nekem nagyon hiányozna a friss levegő, saját udvar, stb., így szinte el sem tudnám már képzelni az életemet panelban, pedig ott is laktam. No de nem ez volt a kérdés.

Én úgy gondolom, hogy a családnak kéne az elsőnek és legfontosabbnak lennie! Fél év nem olyan hosszú idő, fél lábon is ki lehet bírni, pláne úgy, hogy tudjátok utána mehettek vissza a régi helyetekre! Mindenképpen együtt tartanám a családomat, addig pedig megpróbálnám kicsit könnyebbé tenni a helyzetet. Pl. nem tart semeddig felpakolni az otthoni mosógépeteket egy futóra és levinni vidékre, ugyanígy azokkal a dolgokkal, amiket nélkülözhetetlennek tartasz. Utána visszaviszitek és kész.


Lényeg a lényeg neked kell döntened, de én csupán ilyen kényelmi szempontból biztos nem szakítanám szét a családomat fél évre.

2012. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

azért vagy ott, mert valamidolgod van ott


tanulj valamit magadról és a párkapcsolatodról, a gyerekeidről.


pl h megtanuld, hogy micsoda hatalom, ha egy nő egy istállóból tud otthont teremteni


vagy mit akarsz csinálni a babázásután


esetleg h rájöjj, mik a fontos dolgok, hol vannak a prioritások


két gyerekes stramm nő vagy, tarts egy önsajnálósnyafizós napot, aztán engedd el, és indítsd el a kérdést"miért vagyok itt?" visszajön a válasz


esetleg agykontroll segíthet


én ott nem hagynám a férjem magában, még luxusért sem

2012. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor maradnék én ebben a koszos büdös utálatos Bp-n. Húznék ki vidékre. Szívesen cserélnék veled.
2012. ápr. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfogod a parfist, portörlőt, porszívót akkor máris tisztaság lesz. Ha nem ismered őket akkor én szívesen bemutatlak nekik.


Szerintem te már kínodban nem tudod, hogy bolondítsd meg a férjedet.

Ha nem akarsz vidékre menni akkor menj el dolgozni te a városban valahova, férje meg otthon marad a gyerekkel és meg van oldva a probléma. Családfenntartónak nem könnyű lenni

2012. ápr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Te most konkrétan leszóltad vidéket? Eleve utálom, ha vidéknek hívják azt ami nem Budapest. Szerintem ha egy adag alkoholos konyharuhával végigtörölsz mindent nem kellene "nem higiénikusnak" érezd. Ezek szerint, szerinted a "vidék" nem higiénikus". Nyugodtan lepontozhatsz, de nagyon unszimpatikus vagy.


Én pedig Bp.-et tudnám RENGETEG mindenért leszólni. Csövesek vannak mindenhol, az utak sza.rak, gyorshajtók vannak, húgy szag van mindenhol, és ha netán nincs 350 Ft-od a közlekedésre, akkor lejárhatod a lábad mire máshova eltudsz menni. Baromi jó hely felnevelni két gyereket.

2012. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem az otthonom ott van, ahol a párom és a gyerekem. Mi eddig több helyen is laktunk, hol kényelmes, hol kevésbé kényelmes körülmények között, mindig rajtam múlt, mennyire tudom otthonossá tenni azt az adott helyet, ami egyébként számomra egyfajta kaland és kihívás is volt egyszerre. Örülj annak, hogy a gyerkőc élvezi a kintlétet ( amit egyébként nem csodálok), ez adjon erőt ahhoz hogy megéri áldozatot vállalni. Írd le ezeket az élményeket egy naplóba ( akár fényképeket is tehetsz bele) és olvasd vissza pár hónap vagy év múlva, remek mulatság lesz - akár családi összejöveteleken is:)
2012. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!