Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom családja utál engem.Szinte attól kezdve hogy megismertek.Pedig én egy művészeti suliba járok és soha egy rossz szót nem szóltam rájuk.De folyton beszólogatnak és igen lenézőek velem.Szinte rettegek tőlük.Viszont van egy két családi barátjuk akikkel jól kijövök és szeretnek.De persze ők se merik nekik mondani hogy ne piszkáljanak már.Visszaszólni nekik nem lehet mert félek, a párom megharagszik.Egyszer felhoztam a páromnak hogy anyukád nem szeret engem.Annyit mondott hogy tudja de ő igen és nem kell ezzel foglalkozni.A párom minden családtagját imád akik viszont engem nem fogadnak el.Félek hogy a 2 éves kapcsolatunknak emiatt lesz vége.Volt hogy csajokkal akarták összehozni,meg mindig leakarják rólam beszélni.Összeakarunk költözni,de ő nem költözik el messzire az anyjától.Szóval nem tudom mi lesz.

19/L


2014. ápr. 27. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
de gáz a csávó Úristen
2014. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
ja sajnáljuk akkor szegény srácot amiért annyit nem nyögött be legalább az anyjának hogy bocs anya minden tiszteletem a tied,de fogadd el a barátnőmet az én kedvemért, ha csak annyit képes beböfögni hogy nem kell ezzel foglalkozni akkor mindegy milyen fiatal a jelleme akkor is rossz
2014. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor költözzetek közel az anyjához, ha nem akar onnan messze lenni a párod. Ha már külön háztartásban fogtok élni, kikérheted magadnak, hogy a saját otthonodban hogyan beszéljen veled, ha netán meglátogatna titeket. Ha pedig együtt élsz majd a pároddal, nem lesz rá szükség, hogy a rokonainál vendégeskedj. Neked nem kell majd oda menned azután.
2014. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy most nem áll ki a párjáért nem valószínű, hogy a későbbiekben sem fog. Gondolom hasonló korú lehet a fiú, mint a kérdező, és még lehet, hogy sokat fog változni. Magamat alapul véve egy semmiért nem szóló, csendes lány voltam, ma pedig 15 év elteltével elég határozott, és önmagáért kiállni tudó nő lett belőlem. De már 27-28 éves korom körül is erős, mondhatni harcias személyiség voltam, ha épp arra volt szükség.


Könnyen lehet, hogy pár év múlva ez a fiú már meg fogja védeni a párját, akár a kérdező marad az, akár egy másik lánnyal lesz. Csak azért, mert 20 körül még valaki úgy viselkedik ahogy, nem azt jelenti, hogy 5-10 év elteltével is ugyanolyan marad.

2014. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne ragozzuk!A lényeg,hogy a fiút otthon elnyomják,a lányt meg folyamatosan furkálják.Ezek után megértem,ha a csajnak elmegy a kedve az egész kapcsolattól,de én is amondó vagyok,hogy adjon még egy utolsó,nagy esélyt a dolgoknak,hadd alakuljanak.Nem feltétlenül az azonnali szakítás a megoldás,és a srác is komolyodhat,ahogy a kapcsolat is.
2014. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!