Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom családja utál engem.Szinte attól kezdve hogy megismertek.Pedig én egy művészeti suliba járok és soha egy rossz szót nem szóltam rájuk.De folyton beszólogatnak és igen lenézőek velem.Szinte rettegek tőlük.Viszont van egy két családi barátjuk akikkel jól kijövök és szeretnek.De persze ők se merik nekik mondani hogy ne piszkáljanak már.Visszaszólni nekik nem lehet mert félek, a párom megharagszik.Egyszer felhoztam a páromnak hogy anyukád nem szeret engem.Annyit mondott hogy tudja de ő igen és nem kell ezzel foglalkozni.A párom minden családtagját imád akik viszont engem nem fogadnak el.Félek hogy a 2 éves kapcsolatunknak emiatt lesz vége.Volt hogy csajokkal akarták összehozni,meg mindig leakarják rólam beszélni.Összeakarunk költözni,de ő nem költözik el messzire az anyjától.Szóval nem tudom mi lesz.

19/L


2014. ápr. 27. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Anyuci pici fiával ne költözz össze! Sok csalódástól kíméled meg magad. Ha most nem áll ki érted, később sem fog. Ígérdetéssel, ahogy mondani szokták, tele van a padlás!
2014. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

még csak 19 éves vagy. úgyse ő lesz a férjed.

ne zavartasd magad, csak kerüld a találkozásokat, és kész.

2014. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Dobd. Most! Már rég kellett volna.


És most kezdj el felnőni. Nagyon gyerekes vagy, nagyon tapadós és nagyon jókislány. Ha művész is akarsz lenni, nem csak olyan suliba jársz, akkor különösen ajánlott megtalálni a saját akaratodat, hangodat, identitásodat. Ehhez épp ideje, hogy nekikezdj.

2014. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

persze, dobja 19 évesen a barátját, akivel semmi baj sincsen, csak az anyjával.

mekkora tanács.

mit csináljon a barátja is, ha az anyja furkál?

nekem is furkálták az első barátomat, semmit sem tudtam a szitun változtatni, nem rajtam múlt.

kerültük a találkozásokat, és kész.

2014. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
édesem egy olyan pali aki nem áll ki érted már eleve nem pálya.nem hajlandó a te véleményedet igazán meghallgatni és nem hajlandó messzire költözni mert jaj anyu :D ráadásul én ennél haragtartóbb vagyok ha valaki szemét hát megmondom neki és ha ezt a párom nem tolerálja akkor kalap kabát. Ja és tényleg egy olyan családba akarsz beházasodni majd egyszer ahol mindenki utál és állandóan lelkileg tönkretennének?
2014. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

19 éves!!!

hol van a házasság???

a barátja is gondolom, fiatal.

hogy álljon ki érte? nincs ebben tapasztalata a fiúnak!

nem egy férfiról beszélünk, hanem egy tizenéves fiúról.

miért kellene rögtön elhagyni.

miért ez a megoldás rögtön?

miért kell minden kapcsolatba a házasságot belelátni?

beszélni kell a fiúval határozottabban. (egyszer hozta föl a kérdező a témát!) a szüleinek pedig nyugodtan szóljál vissza, inkább, mint hogy próbálkozás nélkül szakítsál rögtön.

először mindig meg kell próbálni megoldani a problémákat.

nem elmenekülni kell rögtön.

és én is művész vagyok, nem művészeti sulis, hanem felnőtt alkotóművész. és így mondom, hogy a problémákat legalább meg kell próbálni megoldani, több módon kell próbálkozni. nem menekülni kell, csak mert művész vagy, mekkora hülyeség már.

2014. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
először is lehet hogy 19 éves,de ilyenkor egy ember alaptermészete már adott és ez tíz húsz év múlva sem fog megváltozni, a házasságot meg csak példának mondtam, a lényeg ilyen anya pici fiával nem akarnék együtt lenni és egy ilyen családból sem kérnék hosszabb távon.
2014. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

19 éves kora után nem fog megváltozni?

ne nevettess már.

te ott ragadtál le ahol 19 éves korodban voltál?

gratulálok

2014. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
nem de az alaptermészet nem változik,persze mindig mindenki fejlődik,de például ha valaki anyám pici fia volt 19 évesen az 40 évesen is az maradt, legfeljebb egy ideig ellenállt aztán egy nagy szünet után újra anya pici fia lett. Az ember alap természete már 7 évesen kialakul utána persze itt-ott megváltozik de az alap természete pl.: kedvesség,agresszió és a többi nem változik meg szinte soha
2014. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hát nekem személy szerint rengeteg olyan "hibám" volt 19 évesen, amit mára kiküszöböltem, ha annak idején azok miatt ítélnek meg a jövőre vonatkozóan, és esélyt sem adnak semmire, amit mára elértem, az elég rossz lett volna. ráadásul még most is van sok olyan tulajdonságom/jellemvonásom, amit fejlesztek, így folyamatosan változom, és sokszor már az egy-két évvel korábbi hozzáállásomat sem tudom hova tenni bizonyos dolgokban.


ennyi leírásból szerintem kicsit korai ráhúzni egy sablont a fiúra, és örökre leírni szegényt.

2014. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!