Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerek anyjanak jar valami...

A gyerek anyjanak jar valami a lakas arabol?

Figyelt kérdés

Roviden a lenyeg:

A ferj feljon Bp-re dolgozni, titkos kapcsolata lesz egy novel.

Hetvegente haza megy videkre a csaladhoz, ket gyerek egy feleseg.

Bp-en vesz egy lakast es ott el hetkoznap a szeretovel aki par honap utan terhes lesz.

Most egy eves a baba, a videki feleseg megtudott mindent.

A ferj hogy mentse a hazasagat meg tesz mindent amit a felesege akar.

Felmondott es eladta a lakast is es haza ment.

A "szereto" es a baba is oda voltak bejelentve de nem voltak tulajdonosok.

A ferfi, hogy valami adot ne kelljen fizetnie videken vett a nagy fianak egy hazat.

Havi 15ezret fizett a babanak gyerektartast (jelenleg munkanelkuli).

A lakasert kapott penzbol viszont semmit nem adott.

Jarna neki valami?


2014. ápr. 23. 10:52
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
29 es jol mondja én is levinnm a helyedbn hétvégén. Megcsinlta foglalkozzon vele, akkor legyen hétvégi apuka de ez a gyerek az övé. Nem beszélve arrol hogy ezzel az őrületbe kergeted majd a feleséget:-))
2014. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
86%
Már bocs, de a feleséget miért kellene őrületbe kergetni? Az a szerencsétlen nő mit tehet az egészről???
2014. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 meme23 ***** válasza:
75%
Az apának minden gyermek a saját gyermeke, mindegyikről köteles gondoskodni.
2014. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

Nem terveztuk, igy nem nagyon akarta. Szoba kerult az abortusz, de ilyenrol hallani sem akartam.

Egyszer a felesege uzent valakivel hogy ad egy milliot ha nem kerul a ferje nevere a gyerek es hivatalosan is csak egyeduli gyamja lennek a picinek. Persze ebbe nem mentem bele es akkor azt uzente hogy a leheto legkevesebbet fogjak utalni ha kell 4oraba jelentetti be a

Allatokat tartanak marhakat meg lovakat vagy valami gazdasag nem tudom pontosan, de az ex edesapja neven van meg. Megtehetnek hogy havi 50-100 ezret is kuldjon nekik az semmi.

En meg azt sem tudom mi lesz a jovo heten.

2014. ápr. 23. 14:32
 35/51 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, csináltál valamit a lakásba? (Felújítás, átépítés, beleadtál pénzt a megvételébe?) Ha igen, akkor írd le, és megmondom.


Egyébként nem jár.

2014. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

Felujitva vette, nem volt mit csinalni.

Rendben tartottam takaritottam ilyenek.

2014. ápr. 23. 14:46
 37/51 anonim ***** válasza:
Ilyen pasi kellett neked, akinél ahogy kiderült a dolog visszakuncsorogta magát a feleséghez, majd beadta a neki a derekát. Selejt férfi...ne feleséget utáljuk már, olyan mint te....hisz ennek szerencsétlennek. Hiszi, hogy te vagy a rossz, te meg azt, hogy ő...miközben apu mozgatja a szálakat..aki még csak nem is férfi.
2014. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

"A gyerek anyjanak jar valami a lakas arabol?"

A száján kívül semmi nem jár. Hogy merült fel egyáltalán, hogy kapnál valamit, mikor te egy ft-ot nem tettél bele? Erre komolyan választ várok.

2014. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

Mert talan van egy kozos gyerekunk akirol gondoskodnia kellene.

Es ugyanazt megadni mint a tobbinek.

2014. ápr. 23. 15:01
 40/51 anonim ***** válasza:

"Felujitva vette, nem volt mit csinalni.

Rendben tartottam takaritottam ilyenek."



Akkor viszont nem jár. (Ügyvédjelölt vagyok, írhatsz privit is nyugodtan, ha még valami eszedbe jut.)

2014. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!