Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel, hogy a...

Hogyan dolgozzam fel, hogy a párom AIDS-es?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt, azt mondta, hogy mivel 44 éves így nem akar már gyereket ezért majd ő védekezik. Ezt el is fogadtam. Pénteken magas lázzal kórházba került ahol kiderült, hogy súlyos beteg és csak pár hete van hátra. Mint később elmondta, ő tudott róla ezért is akart mindig védekezni. Elmondta azt is, hogy valószínűleg egy tetoválótű álltal kapta el a betegséget amiről ő több mint tíz éve tud. Soha nem gondoltam arra, hogy ilyen betegsége van, igaz mióta csak ismerem nagyon sovány, de meg sem fordult a fejemben, hogy ezért.

Tudnátok tanácsot adni? Nagyon el vagyok keseredve.


2014. ápr. 22. 15:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
97%
anyukádat nézd hülyének. neked nyilván nem tűnt fel hogy gyakorlatilag a párod az aids végső stádiumában van, hagyjuk már. biztos uncsi lehet ez az esős délután, de inkább olvass mint ilyen ellentmondásos, bődületes marhaságokat írogass ki.
2014. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
94%

Ezzel poénkodni elég szörnyű, bár kívánom hogy kamu legyen.

Nekem már ott sántít a történet, hogy több mint 10 éve tudja, hogy HIV fertőzött, de nem tett semmit. Ez a betegség 8-10 évig lappang észrevétlenül, viszont ha még az elején elkapják, akkor nagyon jól kezelhető koktélokkal, amit egyénileg szabnak ki a betegre. Ezzel akár évtizedekre is szinten tarthatja a betegséget. Így viszont semmi esélye, az AIDS-es beteget egy egyszerű influenza is elviszi.

Vizsgáltasd ki magad mielőbb, és ha baj van, cselekedj. Persze csak ha tovább akarsz még élni 8-10 évnél.

2014. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2014. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

22.

Nekem is volt egy ismerősöm aki a börtönben fertőződött meg. Mivel nem tudott orvoshoz menni így pár év múlva meghalt.

Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy nem biztos, hogy a kérdező párja nem járt ugyan így.

2014. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A börtönben nincs orvos? Most komolyan kérdezem. Egy vérvétel az egész, ha valakiben gyanú támad. Ott nem lehet kérni?
2014. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ott nem foglalkoznak az emberrel. Ott úgy terjed a HIV mint kint a nátha.
2014. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg kamu. Ha tényleg ennyire beteg, nem hiszem, hogy a kérdező nem látta volna gyógyszereket szedni. Ha már aids beteg, akkor nemcsak a soványság a tünet, a folyamatos rosszullétekről nem beszélve. Nem tűnt fel, hogy sűrűn jár vizsgálatokra? Ha nem tűntek fel ezek a dolgok, akkor talán megleszel nélküle már bocs.
2014. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!