Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem az egyik kocsmában...

A férjem az egyik kocsmában 16000 forint hitelt halmozott fel. Hogy fogom kifizetni?

Figyelt kérdés
Három gyerekünk van, csak én dolgozom, ő alkalmi munkákat dolgozik. Egyszerűen nem tudom mi lesz. Nem akarom, hogy a szájára vegyen a falu a hitel miatt. Ti mit tennétek ilyen esetben?
2014. ápr. 17. 20:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem a kedves férjed fizeti ki?
2014. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy TE miből fizesd ki? Ha a kedves férjed volt annyira felnőtt, hogy hitelre kocsmázgatott, akkor legyen annyira is felnőtt, hogy talál módot a számla rendezésére. Lapát.
2014. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
17%

Férjed.

Minden vagyonközösség idején keletkezett adósságért közösen tartoztok felelősséggel, így ki kell fizetnetek. Mondd meg a kocsmatulajnak, vagy a pultosnak, hogy nem szolgálhatja ki a férjedet.


Az adósság szégyen, még akkor is ha ilyen csekély összegről van szó, így rendezd mihamarabb.

2014. ápr. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Én elválnék. A férjed egy munkakerülő alkoholsita, nem fog megváltozni, sőt csak rosszabb lesz:( Ne csak magadra, hanem a gyerekeidre is gondolj!! Ja és ne fizess helyette!
2014. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
23-as.A kocsmáros ott keresse a hitelét akinek adta.Már pedig nem a kérdező szürcsölt hitelbe.és az a drága jó ember is minek adott neki?mert mindegyik meg ..ná az anyját 2ft-is.Tudom kocsmában dolgozom mi megy ott, és milyen édes a főnök úr!át Q-ja a hiteleseket ugy ahogy illik.Én is adok hitelre,de nekem ezt "parancsba"adták,Viszont nekem nem fog vastagon a ceruzám!Főnök úr meg ha nem kapja meg az adósságát,mehet a jó istenhez panaszra.Ezekről nincs papír
2014. ápr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem hogy miért érdekel hogy a falu mit gondol."


Talán azért, mert egy begyepedt falusi?

2014. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Te választottad a párodat. Az ő hitele, a te hiteled. DE nem kötelező egy alkoholista munkanélkülivel együtt élni, el kell válni. Tudod szerintem nem csak az a szégyen, hogy valaki hitelbe iszik, hanem az is, hogy létezik nő, aki ilyen embernek szül 3 gyereket. Te szakítottad ezt a virágot, hát szagoljad.
2014. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Egy dolgot azért érdemes megérteni. Nem csak akkor van vagyonközösség, amikor a 40 milliós házat, a céget és az 5 kocsit kell elfelezni. Hanem akkor is, amikor az egyik fél hülye és ilyenekre költi a nem létező pénzüket.


Egyébként nem értem, hogyha több kárt csinál, mint hasznot, akkor miért vagy vele. Vagy egyáltalán minek vállaltatok gyereket. De mindegy is, ezek csak költői kérdések. Biztosan megválaszolatlanok maradnak.


Az pedig nem járható út, hogy megmondod az összes kocsmárosnak, hogy ne adjon hitelt. És miért nem? Mert minden alkalommal ki fogod fizetni, hiszen most is erre felé halad a történet. Így pedig örömmel hiteleznek neki majd.

2014. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Őőő nem tudom ki írta, hogy mondják le a tv-t meg internetet.... Csak mellékesen megjegyzem, ha a hűségidő tart, akkor NEM LEHET LEMONDANI... Mert akkor kötbért meg hasonlókat kell fizetni.


Ne fizesd ki. Dolgozza le a kocsmárosnál, 500 ft-os órabéren.... Vagy oldja meg...

2014. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Pedig ki kell fizetni a hitelt kérdező :( (apósom is így tesz minket tönkre.....) Egyszer én is meg a férjem is kijelentettük, hogy mi nem fizetünk semmit ki(45000Ft), mert nem mi hiteleztünk! Aztán minden nap jöttek a házra és fenyegettek a lányom szeme és füle előtt! Amíg ki nem fizettük!

Vagy dolgozza le a férjed, vagy részletekbe fizessétek ki valahogy!Menjen a férjed alkalmi munkába is akár!( bár 3 gyerkőc mellet már rég kellet volna is neki!!!

Bár nekem is az a véleményem, hogy ilyen emberekkel nem lehet élni! Nem ér annyit a 3 gyereked, hogy dolgozz és semmi értelme nincs hisz szerintem nekik élsz!! Tedd választás elé a férjed, hogy döntsön ti vagy a kocsma! De lény határozott és ne hagyd magad!

Tudom hogy nehéz lenne egyedül, de NEM LEHETETLEN!!!!!!!

Inkább egyedül, mint ilyen emberrel! Megértelek hisz a gyerekeid apja és gondolom szereted is, ha ennyit tűrsz neki! de hidd el jobb lenne úgy nektek úgy is te tartod el a családod!!! ami a férj dolga lenne!!!

2014. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!