Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 200 ezer forint kajára nem...

200 ezer forint kajára nem irreális egy kicsit?

Figyelt kérdés

A párommal közös a kassza ,de a pénzt ő kezeli, eddig nem is volt gond vele, de egy hónappal ez előtt volt egy nagyobb munkája amivel konkrétan fél millió forintot keresett,ebből 200 ezer elment tartozásokra (A banknak, meg a szüleinek is tartozott valamennyivel és a számlák) 80-100 ezer elment minden egyébre, és a maradék 200 ezernek pedig nyoma veszett, nekem pedig azt akarja bemesélni,hogy az mind kajára ment el 1 hónap alatt.

2 hétig itt voltak a testvérének a gyerekei, plusz a nagypapája is itt lakik 2 lakásra tőlünk, és rá is mi főzünk, de semmivel sem volt több kaja mint szokott, azon kívül,hogy plusz 2 gyereket etettünk nem fogyott több kaja és ők sem ettek annyit,hogy így megugorjon az ételre költött kiadás, én ezt nem tudom elhinni.(átlagosan 40-50 ezret költünk kajára, 3 ember, most,hogy itt volt a két gyerek egy 60-70 ezer lenne reális.)

Magyarán 130-140 ezernek nyoma veszett és semmit sem vettünk.


Ja és nem beszélve arról,hogy jött még rá a fizetésem ami 180 ezer , erről még nem tudtam megkérdezni,hogy azzal mi lett, így az eltűnt pénz összeg lehet nagyobb is.

(Mikor a mínusz 200-ra rákérdeztem és nem hittem el ,hogy kajára ment el akkor megsértődött, és most nincs itthon nekem meg csak a fizetés most jutott eszembe,hogy az hová tűnt)


Itthonról nem szokott eljárni, mikor szabadságon volt akkor is végig itthon pihengetett, nem hiszem,hogy lenne szeretője.(Munkából is mindig időben jön haza, van hogy még előbb is)


2013. jún. 29. 17:17
1 2 3
 1/27 acelsziv ***** válasza:
67%

faja.. Meglovasít két kilót és még hazudik is. Pfff...

Mellesleg nem bélszínt, kaviárt és libamájat ettetek mindennap? Mert akkor nem sok...

2013. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
17%

Ajj elrakta no miért vagy ilyen, most kezdett el gyűjteni valamire, az is lehet hogy elcsajozta. ha 20 táncosnak bedugott a bugyijába fejenként egy tízest, akkor már meg is van :D

21/F

2013. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet volt olyan adóssága amiről nem tudsz.
2013. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, van valami szenvedélybetegsége, vagy kitart egy kis nőt.:)
2013. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarok naiv lenni, de én nem zárnám ki, hogy eljegyzési gyűrűt vett... Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.
2013. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne mond már, hogy plusz 3 embernél ugyanannyi kaja fogy, mint kettőnél. Gondolom a gyerekeknek vett nasit is. A többit meg elszórta apróságokra.
2013. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk az érdekes lenne, ha a csaj fizujából vett volna eljegyzési gyűrűt :-)
2013. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Arra tudok gondolni, hogy esetleg a szüleinek többel tartozott, mint amennyit bevallott, vagy félre rakta a pénzt, hogy legközelebb ne kelljen tartozni vagyis kölcsönkérni.
2013. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt észre vennéd ha annyi pénzt költenétek élelmiszerre.
2013. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
7-es, közös a kassza mint írta a kérdező... Nem beszélve arról, hogy abból a fél millás gyors jövedelemből ment el (ami a pasi keresete, ha ennyire kötekedni akarunk, hogy kinek fizuja, kinek nem).
2013. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!