Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 200 ezer forint kajára nem...

200 ezer forint kajára nem irreális egy kicsit?

Figyelt kérdés

A párommal közös a kassza ,de a pénzt ő kezeli, eddig nem is volt gond vele, de egy hónappal ez előtt volt egy nagyobb munkája amivel konkrétan fél millió forintot keresett,ebből 200 ezer elment tartozásokra (A banknak, meg a szüleinek is tartozott valamennyivel és a számlák) 80-100 ezer elment minden egyébre, és a maradék 200 ezernek pedig nyoma veszett, nekem pedig azt akarja bemesélni,hogy az mind kajára ment el 1 hónap alatt.

2 hétig itt voltak a testvérének a gyerekei, plusz a nagypapája is itt lakik 2 lakásra tőlünk, és rá is mi főzünk, de semmivel sem volt több kaja mint szokott, azon kívül,hogy plusz 2 gyereket etettünk nem fogyott több kaja és ők sem ettek annyit,hogy így megugorjon az ételre költött kiadás, én ezt nem tudom elhinni.(átlagosan 40-50 ezret költünk kajára, 3 ember, most,hogy itt volt a két gyerek egy 60-70 ezer lenne reális.)

Magyarán 130-140 ezernek nyoma veszett és semmit sem vettünk.


Ja és nem beszélve arról,hogy jött még rá a fizetésem ami 180 ezer , erről még nem tudtam megkérdezni,hogy azzal mi lett, így az eltűnt pénz összeg lehet nagyobb is.

(Mikor a mínusz 200-ra rákérdeztem és nem hittem el ,hogy kajára ment el akkor megsértődött, és most nincs itthon nekem meg csak a fizetés most jutott eszembe,hogy az hová tűnt)


Itthonról nem szokott eljárni, mikor szabadságon volt akkor is végig itthon pihengetett, nem hiszem,hogy lenne szeretője.(Munkából is mindig időben jön haza, van hogy még előbb is)


2013. jún. 29. 17:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
54%
Fejenként egy százas azért rengeteg...
2013. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképp faggasd ki, ez azért nem kis összeg!
2013. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
58%
Én is így jártam a télen.De nemsokára kiderült mire kellett a pénz.Eljegyzési gyűrűre.^^
2013. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de miért mondott akkor valótlant? Mondhatta volna, hogy meglepetés.
2013. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

200ezer akkor reális kajára,ha libaműjas kaviárt esztek minden nap kb,vagy ha speciális étkezés kell 8gluténérzékenység elég drága pl).

De nálatok ilyen nincs,eszitek amit eddig.


Valahova eltette azt a pénzt.

2013. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Meg sokan húst hússal esznek, főleg a vidéki emberek.
2013. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy hova ment a pénz?
2018. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!