Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem az egyik kocsmában...

A férjem az egyik kocsmában 16000 forint hitelt halmozott fel. Hogy fogom kifizetni?

Figyelt kérdés
Három gyerekünk van, csak én dolgozom, ő alkalmi munkákat dolgozik. Egyszerűen nem tudom mi lesz. Nem akarom, hogy a szájára vegyen a falu a hitel miatt. Ti mit tennétek ilyen esetben?
2014. ápr. 17. 20:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
90%
Te NE fizesd ki, mond meg, hogy az a férjed hitele nem a tied. Többet legalább nem adnak neki sehol hitelbe piát...
2014. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
7%
Mennyit fizettek havonta TV-re és internetre? Ezt le lehet mondani, és fizetni ugyanannyit a kocsmárosnak...gondolom, 3-4 hónap alatt le lehetne tudni az adósságot...
2014. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Jégtánc ***** válasza:
100%
Legyél határozott.Ne hagyd magad.Meg kell neki mondani egyenesen,hogy a férjed kocsmai ügyeihez nincs semmi közöd,és beszéljen a férjeddel.Nem vagy köteles ajtót nyitni neki.A férjeddel meg beszélgess el.
2014. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Mégis miről beszélgessek vele? Évek óóta iszik, de ilyet még nem csinált. Azt mondja, neki nincs pénze mert ideadja nekem.
2014. ápr. 17. 21:13
 15/35 Jégtánc ***** válasza:
100%
Esetleg a válásról....... Bár gondolom inkább tűrsz,mert hogy mit szól a falu.... Elnézést,ennél jobb ötletem nincs.
2014. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 acelsziv ***** válasza:
100%

"Ha nem fizetrk akkor az egész falu megtudja"



És?

2014. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fizetsz, az egész falu a szájára vesz...

Hát ha ez egy ilyen falu, akkor elárulom, akkor is a szájára vesz a falu, ha fizetsz! Ugyanúgy megtudja mindenki és akkor meg az lesz a téma, hogy piára költöd a pénzt!!!


Ahogy a többiek is mondják ebből tényleg úgy tudsz kijönni a legjobban, ha a kocsmárosnak megmondod, hogy nem te ittál, nem te fizetsz a férjednek meg megmondod, hogy kap egy hetet, hogy elhelyezkedjen és kifizesse a tartozását!

Ha nem akkor meg tényleg lépned kell!

Tudom, hogy ez nem egy egyszerű lépés, de ha így folytatja elissza a fejetek felől a házat!


Az nem lehet mentség, hogy évek óta iszik!

2014. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ebben az esetben is a szájára vesz a falu, de úgy, hogy milyen talpraesett nő vagy, aki megoldja a problémákat!
2014. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
96%
Nehogy már azért ne tv-en meg a gyerekek se,hogy kifizesse a hitelt.Fizesse ki az aki ennyi pénzt megvedelt.Nyugodt legyél afelől is a faluban már rég tudják,az ilyen nem marad titokba kinek van "fekete imakönyve"a kocsmába.Meg azt is elárulom neked a főnők úrnak igen vastagon fog a ceruzája!Ki ne fizesd!ha oda megy hajtsd el a cs..hábaA párodat meg páros lábbal küld seggbe.3gyerek mellet ilyent csinálni.te a kocsmárosnak 1ft-al nem tartozól
2014. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se fizesd ki. Az a kocsmáros hülyesége, hogy ad hitelre piát. Majd a férjed az alkalmi bevételeiből kifizeti. Ha a falu szájára vesz, kit érdekel?
2014. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!