Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem az egyik kocsmában...

A férjem az egyik kocsmában 16000 forint hitelt halmozott fel. Hogy fogom kifizetni?

Figyelt kérdés
Három gyerekünk van, csak én dolgozom, ő alkalmi munkákat dolgozik. Egyszerűen nem tudom mi lesz. Nem akarom, hogy a szájára vegyen a falu a hitel miatt. Ti mit tennétek ilyen esetben?
2014. ápr. 17. 20:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Kérnék egy felest. :) Jó, bocsi, beszélnék a kocsmárossal, hogy kezelje diszkréten a dolgot, és had fizessek részletekben. Azért a férjemmel is dumálnék egyet.
2014. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Jégtánc ***** válasza:
97%
Megmondanám azért a kocsmárosnak is hogy ne adjon hitelre,mert legközelebb nem fogod kifizetni.Ő itta,nem te.
2014. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Ha nem fizetrk akkor az egész falu megtudja. Így is alig élünk.
2014. ápr. 17. 20:46
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Vagy kifizeted csendben vagy végiggondolod, hogy mit kapsz ettől az embertől. Ha arra jutsz, hogy ő neked semmi segítséget nem jelent se anyagilag, hogy közösen vállaljátok az anyagi terheket, nem segít a ház körül, akkor bizony egyedül is jobb, mint vele. Ebben az esetben vágd ki a francba.
2014. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
75%
Fizesd ki, de mondd meg a falu összes kocsmájában, hogy te uradnak ne adjon senki hitelt.
2014. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező én férfi vagyok, de nem fizetném ki az adósságát. Most kifizeted, aztán majd csinál újabbakat. Ez ördögi kör. Birkozzon csak meg vele maga.
2014. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%
ki ne fizesd már hallod,a férjed egy p,*cs bameg,mi a szarért iszik hitelre? amúgy meg a leghülyébb,aki kiadta neki hitelre... semmiféleképp nem vagy köteles kifizetni.Majd leverik rajta!Max megtanulja,hogy így nem lehet "élni".Vagy dobd ki a francba, a k**csög alkoholistát..
2014. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Jégtánc ***** válasza:
92%
Nem értem hogy miért érdekel hogy a falu mit gondol.Magadnak,gyerekeidnek,gyerekeiddel élsz vagy a falunak?
2014. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
általában a falukban ez nyilt titok, hogy ki kocsmázik és ki nem....szerintem már rég tudja mindenki a faluban, aki "számit"
2014. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Már így is jött a kocsma tulajdonosa hozzánk, hogy a párom tartozik neki. Addig járja a nyakunkat amíg ki nem fizetem. De miből? Teljesen el vagyok keseredve.
2014. ápr. 17. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!