Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érzed magad éppen most a...

Hogy érzed magad éppen most a párkapcsolatodban?

Figyelt kérdés
Boldog és elégedett vagy? Érzed, hogy mellette van a helyed? Vagy gondjaitok vannak és érzed, hogy már nem lesz hosszú életű a kapcsolat? Mióta vagytok együtt? Meséljetek! :)
2014. ápr. 10. 21:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Miért kellett lepontozni?! A negyedik vagyok. Egyébként sikerült kibékülnünk, megbeszéltük, hogy rendbe fogunk hozni mindent.
2014. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
9 éve vagyunk barátok, 21 hónapja vagyunk egy pár, 9 hónapja házasodtunk össze, ugyanennyi ideje költöztünk el albérletbe, előtte a szüleimnél éltünk. Bár nagyon fiatal kapcsolat és házasság, remekül működik, mindenben kompromisszumképesek vagyunk, átéltünk az elmúlt rövid idő alatt nagyon jó és nagyon rossz dolgokat is, de minden körülmények között tartjuk magunkat az eskünkhöz. Tudom, hogy 30 év múlva is mellettem lesz. Kapcsolatunk alapja a kölcsönös szerelem/szeretet, a tisztelet, és a kommunikáció. Jelenleg saját házra gyűjtünk, 4-5 év, és jöhet az első pocaklakó is. :) (24/N és 27/F)
2014. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Bizonytalanul. Érzem, hogy szeret, de előttem nagy szoknyavadász volt és a lányok fel-felbukkannak, mert úgy számolnak, hogy ő mindig kapható egy pásztorórára. Nem tudom, meddig lehet ennek ellenállni.

8 hónapja élünk együtt, egyébként minden klappol, igazából talán ez is, csak én fújom fel, nem tudom. Jó lenne, ha tévednék, mellette le tudnám élni az életem, jobb embernek érzem magam mellette, ami csodálatos dolog :)

2014. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
2 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást és remélem örökre így is marad. Nehezen indult a kapcsolatunk. Egy suliba járunk. Mi nemcsak szerelmesek, hanem legjobb barátok, is vagyunk. Mindent megtudunk beszélni egymással. Közel 3 hónapja nem veszekszünk. Ez azért van szerintem mert tényleg mindent de mindent megbeszélünk, és így egyre inkább tudjuk hogy mi bántaná meg a másikat.Megvan a kölcsönös szerelem, a bizalom, és minden ami kell. Szinte minden szabadidőmet vele töltöm. Tervezgetjük a közös jövőnket is. Nagyon harmonikus a kapcsolatunk, sokan mások irigylik is hogy sose veszekszünk. Soha nem akarom Őt elveszíteni. Vele akarom összekötni az életemet. Mindkettőnknek ez az első szerelem. 18\F 18\ L
2014. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!