Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó feleségnek tartod magad?...

Jó feleségnek tartod magad? Miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Bizobyos szempontból a legjobbnak: sosem akartam férjhez menni..
2013. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem. Mosok főzök, gondoskodom róla, de nincs hozzá türelmem.

Demens. Hordom orvoshoz, de nem tudok vele beszélgetni.

Már nem is akarok. Csak az ő gondja a gond. Enyém nem.

De nem vitt volna rá a lélek, ha gyámság alá helyeztetem.

Orvosi javaslat, minden meg volt hozzá.

Nem találtam volna emberséges eljárásnak.

2013. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Vezetem a háztartást, nevelem a gyerekeinket. Fiatalon szültem, közben diplomát és két nyelvvizsgát szereztem. Elindítottam a saját vállalkozásomat, azóta megszületett a 2. gyerekünk. A férjemet minden nap tiszta ház, finom étel, jól nevelt gyerekek és csinos feleség várja. Szerencsés a genetikám, nem vagyok hízékony, inkább a feszesítésre kell odafigyelnem, bár nem igazán rajongok a mozgásért, pár barátnőmmel tartjuk egymásban a lelket és zumbára, pilatesre járunk. Nagyon szeretek divatosan öltözködni is, fontos számomra, hogy ápolt legyek, és nem csak azért, hogy a férjem szépnek lásson, ha senkim nem lenne, ugyanígy figyelnék magamra. Engem az tesz boldoggá, hogy tetszik az a nő, akit a tükörben látok amellett, hogy körülöttem is minden rendben van. Szóval igen, jó feleségnek tartom magam. Biztos lehetnék jobb is, hiszen valami hiba mindenkiben van, de nem vagyok maximalista típus, és nem göcsölök soha azon, hogy hogyan lehetnék jobb és jobb.
2013. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem:D Lehetnék jobb is, a legjobb:D
2013. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a férjem annak tart! :)
2013. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viszonylag jónak, mert a férjem igényeinek teljesen megfelelek és ő jó feleségnek tart. Tökéletes nem vagyok, biztos lenne min javítanom, természetesen vannak hibáim, de alapvetően jó páros vagyunk és nagyon szeretjük egymást, kitartunk egymás mellett, segítjük, megértjük, elfogadjuk egymást.
2013. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én közepesnek, a férjem, elmondása szerint meg van velem elégedve, de mostanában nem igazán hozom a formám:(
2013. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre talán a férjem tudna válaszolni, de igyekszem az lenni és mindent megadni neki, amit csak tudok. Szerintem van nálam rosszabb is :)
2013. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem igazán.

lehetnék sokkal jobb is. A legnagyobb hibám, hogy hangulatember vagyok, és sokszor megbántom, pedig nem érdemli meg :(

Ezen kívül nem vagyok kibékülve a házimunkával. Ha rend van, megtartom, de ha egy napot kihagyunk, már kupi van, egyikünk sem rendmániás, és ahhoz már nincs kedvem, hogy rendet tegyek :(

de igyekszem :(

2013. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!