Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen embernek tartod magad?

Milyen embernek tartod magad?

Figyelt kérdés

Épp most néztem magamba, és arra jutottam, hogy én egy szörnyű ember vagyok. Persze van bennem jó is, de mégis...ha elfogulatlan és őszinte akarok lenni, akkor negatív a végeredmény.


Kíváncsi vagyok, ki hogy látja magát.

Összevetve mindent, amit valaha tettél és gondoltál, és persze őszintén, hiszen itt úgyse tudja senki, hogy ki vagy.


2013. febr. 12. 22:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális ember vagyok. Vannak hibáim, de kinek nincsenek. Nem ártottam direkt senkinek soha, igyekszem ugyan úgy élni az életem hogy nekem jó legyen, de másokon nem taposok át.

Talán azt hoznám fel legnagyobb hibámnak, hogy nem vagyok valami megértő az emberek felé. Sokszor gondolom, hogy "ez hülye". Bár a legtöbb esetben szerintem igazam van :) Szóval vagy sok a nem normális ember, vagy velem van nagy gond :)

2013. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat ártottam az életben senkinek, inkább akik ismernek döntsék el õk.
2013. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hibáim de vannak jó tulajdonságaim is.

Nem vagyok rossz ember, de nyalizós sem. Tudok haragot tartani de önzetlenül segíteni is ha kell.

2013. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%

Én egy olyan ember vagyok aki idejövök és nyuvasztom a népet.


Ez sajnálatos.


De nem az én bajom. Úgy kell nektek!!!

2013. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerü és szolid embernek tartom magamat, utálom ha hizelegnem kell, nem is tudok, attól ideget kapok, irigykedni nem tudok senkire, el vagyok ugy, ahogy vagyok.
2013. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Fantasztikusnak.
2013. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
62%
Hat nem is tudom. Vehetnek peldat egyes emberekrol. Annyira rossz nem vagyok de megis van bennem valami mi miatt rossznk erzem magam. Mondjuk joszivu vagyok,sokszor olyat is megsajnalok akiket nem lenne szabad es tulsagosan is elnezo vagyok. De amugy neha bantok masokat a hatuk mogott, pedug tudom higy en sem vagyok jobb naluk, sot. Ha egy igazsagos vilagban kellene elnunk, en halott lennek.
2013. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
jóindulatú, abszolút segítőkész embernek tartom magam minden esetben, amivel sajnos nagyon sokan visszaélnek. ezt már nagyon unom, gondolkodom, hogy meg kellene változni. nem jó, ha az ember már túl jó :))
2013. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%

Én is magamba néztem és arra jutottam hogy király fickó vagyok.


Minden nő engem akar, minden férfi engem irigyel.


Ez van szukák! :)

2013. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
100%
9es, akkor örülj magadnak, ha ilyen király csávó vagy. sok ilyen van, mint te! ;)
2013. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!