Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen embernek tartod magad?

Milyen embernek tartod magad?

Figyelt kérdés

Épp most néztem magamba, és arra jutottam, hogy én egy szörnyű ember vagyok. Persze van bennem jó is, de mégis...ha elfogulatlan és őszinte akarok lenni, akkor negatív a végeredmény.


Kíváncsi vagyok, ki hogy látja magát.

Összevetve mindent, amit valaha tettél és gondoltál, és persze őszintén, hiszen itt úgyse tudja senki, hogy ki vagy.


2013. febr. 12. 22:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

hm...jó kérdés...:) Egy kis önismeret.


Jó embernek tartom magam és azt gondolom szeretnivaló párja vagyok a barátomnak...Általában mindenkinek segítek, mindenkinek egyszer engedem, hogy belémrugjon, de csak egyszer, második lehetőség nincs...

Segítőszakmát végzek, az a mindenem, imádom. Szeretem és boldoggá tesz egy gyerekmosoly vagy egy nyugodt anyuka mosolya...


Igazából vannak diliim, néha nem olyan vagyok amilyen kellene legyek és vannak emberek, akiknek sajnos nem tudok megbocsájtani...:-S

2013. febr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Olyan elveszett típusnak érzem magam. Könnyen megbántódom, és minden apróságon idegeskedem. Sokszor vagyok feszült, főleg a munkámmal kapcsolatban. Nem szeretem. Persze ki akarok törni, de ez még nem megy.

A szerelemben egész más vagyok. Nyílt, vidám, őszinte, lelkes. Tudok szeretni, nyugodt vagyok, és segítőkész. Ha Vele vagyok, akkor olyan igazinak érzem magam. :)

Bonyolult a jellemem.

2013. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Az életem első felére nem vagyok büszke, bántottam másokat (csak lelkileg, de az elég). Aztán az életem hozott egy-két k*rva erős pofont az úton, és most már másképp látom és élem az életet. Csak segíteni igyekszem mindenkinek, olyan munkát is választottam, ahol ezt megtehetem. Az ember képes és alkalmas is a változásra. Talán már felnőttem közben, ez is változott, nem tudom. De összességében 10 évig voltam "hülye" :) és legalább 60-ig még tervezek rendes lenni, remélem a mérleg a pozitív oldalra billen a végén! :)
2013. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés:)

Egy biztos, nem vagyok közösségi ember, azért is járok ide, hogy mégis valahol megismerjek másokat. De pl nagyon nem szeretek csak azért bulizni, hogy ápoljam a kapcsolataimat. A munkában precíz vagyok, lehet rám számítani, szeretnek. Szoktam adakozni, végzek önkéntes munkát. Ha valaki valamiért szimpatikus, a végletekig képes vagyok neki segíteni, akár akkor is, ha vadidegenről van szó. A számomra ellenszenves embereket viszont utálom, képtelen vagyok megszeretni. Szeretnék önzetlenebb és megbocsájtóbb lenni, de az nem nagyon megy.

2013. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, mire jó a lepontozgatás, mindenki leírja, mit gondol magáról. Így nem léteznek jó és rossz válaszok!!!!!!!!!


Én is minden gondolatomat leírtam, mint egy anonim csoportban, erre mit látok? 48 meg 52 százalékokat!

Az utóbbi időben észrevettem, hogy nagytöbbségében mindenki le van pontozva, akár hasznos, akár nem.

A legtöbb kérdésnél!

2013. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van pár rossz tulajdonságom. Túl sokat aggódok és lelkizek, a kelleténél sokkal érzékenyebb vagyok és ez eléggé megnehezíti az életemet. Lehetne nagyobb is az önbizalmam. Nehezen nyílok meg az embereknek, nehezen barátkozom.


Viszont a lelkizés és érzékenység néha nagyon pozitív dolgokat is szül, tehát ezek kettős tulajdonságok. :) Nagyon tudok szeretni! Képes vagyok rá, hogy mindig rácsodálkozzak a világra, a reményt sohasem veszítem el. Sokat álmodozom, de teszek is az álmaimért. Egyre határozottabb és célratörőbb vagyok.

2013. febr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk csak, utálom hogy amíg mások azon törik a fejüket miből vesznek kaját meg fizetik ki a rezsit addig mások lazán két millás koktélokat meg luxus villát vesznek. Tehát önző vagyok. Idegesítenek a nyávogós libák akik a műkörmükkel meg az új frizurájukkal hencegnek. Szóval beképzelt vagyok. Fölöslegesnek tartom hogy egy tizenhárom éves taknyosnak 70 ezer forintos okos telefonja legyen. Maradi vagyok. Dühít ha egy hülye ember elkezd okoskodni, mert bunkó vagyok. Utálom a hangzavart a tömeget, mert antiszociális vagyok. De szeretettel gondoskodom a családomról, és megadok mindent a gyermekemnek amit csak tudok, vissza viszem az elhagyott pénztárcát a gazdájának, és átadom a helyem a buszon. Segítek a szüleimnek bármiben ha tehetem, és nem ítélek meg senkit a bőrszíne vagy az iskolai végzettsége alapján. Szóval ilyen vagyok én el lehet dönteni hogy ez jó vagy rossz.
2013. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"Lássuk csak, utálom hogy amíg mások azon törik a fejüket miből vesznek kaját meg fizetik ki a rezsit addig mások lazán két millás koktélokat meg luxus villát vesznek. Tehát önző vagyok."


Ez irigység, nem önzőség.


"Idegesítenek a nyávogós libák akik a műkörmükkel meg az új frizurájukkal hencegnek. Szóval beképzelt vagyok."


??? Ez hol beképzeltség.


Inkább túl negatív vagy. Nincs veled semmi baj, csak ne másokkal foglalkozz, hanem magaddal.

2013. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Igen igen irigység tényleg igazad van, az lenne az önzőség ha nekem lenne és nem osztanám meg másokkal, hanem csak magamra gondolnék. De igen irigy vagyok, na és a mai világban ki nem az? Még jó hogy zavar mikor mások éhen halnak miközben egyesek fölösleges dolgokra pazarolják a pénzt. Ezt nem is tagadom.
2013. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Kamfasztikusnak.
2013. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!