Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érzed magad éppen most a...

Hogy érzed magad éppen most a párkapcsolatodban?

Figyelt kérdés
Boldog és elégedett vagy? Érzed, hogy mellette van a helyed? Vagy gondjaitok vannak és érzed, hogy már nem lesz hosszú életű a kapcsolat? Mióta vagytok együtt? Meséljetek! :)
2014. ápr. 10. 21:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Boldog vagyok és elégedett vele és ahogyan viselkedik. Vannak gondjaink amiket megoldunk, hisz azért vannak. Nem adják könnyen a szakítást ennyiért nem rúgjuk fel a kapcsolatunkat. Bár jelenleg nagyon hiányzik. Várom hogy felhívjon.


7 éve vagyunk együtt, hamarosan beköltözünk a kis lakásunkba :)



és te??

2014. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
2 év 10 hónapja vagyunk együtt, majdnem 8 hónapja házasok. Szerelmes vagyok belé, ő is belém szerintem, épp a babatervezős fázisban vagyunk :) Voltak nagy veszekedések, hullámvölgyek, hagyjukegymásbékén napok, de mindig visszatalálunk egymáshoz, mert egyszerűen egymásnak vagyunk teremtve :) Tudom ez nyálasan hangzik, de sose éreztem még ennyire biztosan, hogy megvan a Társam :) Kiegészítjük egymást tökéletesen, imádom szőröstől bőröstől, jobb férjet nem tudnék elképzelni magamnak :) És Te kérdező? Neked mi lenne a válaszod, ha valaki a te kérdésedet tenné fel? :)
2014. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Lassan egy éve vagyunk együtt, de már 5 éve barátok is vagyunk, így elég jól ismerjük egymást. Vannak néha hullámvölgyek, mikor mindketten stresszesebb időszakot élünk, ráadásul főleg én vagyok az érzékenyebb, de most kiegyensúlyozott szakaszban vagyunk.
2014. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%

11 hónapja vagyunk együtt. Mostanában nagyon sokat veszekszünk. Éppen néhány perce is veszekedtünk, de talán sikerül megoldanunk. Nagyon remélem, mert szeretjük egymást. Hiába vagyunk nagyon fiatalok, szeretnék mindig vele maradni. Ma reggel kicsit átérezten, milyen lenne nélküle. Nem bírnám, nagyon fájna.


17/L

2014. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3 éve, és ambivalens, Rengeteg jo tulajdonsàga van és egy-kettö rossz, ami nagyon zavar, de nem tudjuk oldani eddig. Viszont nagyon szeretem, és jo ember:)
2014. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Vegetálunk......
2014. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt.

Távkapcsolatból 2 hónapja költöztünk össze közös albérletbe. Boldog vagyok és nagyon büszke vagyok a páromra. Megtaláltam az Igazit!

Az élet minden területén jól állnak a dolgaim/dolgaink.


23/N

2014. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Jégtánc ***** válasza:
10 éve vagyunk együtt ,tavaly házasodtunk össze.Megtalálta a zsák a foltját.:))) Boldogok vagyunk.Toleráljuk egymás hülyeségeit,sokat nevetünk,keveset veszekszünk.Ugyanazok a céljaink..Gondban,bajban,betegségben összetartunk.
2014. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Éppen most kicsit pocsékul, mert 9000 km van közöttünk, és úgy néz ki, hogy nem mostanában fogunk találkozni...

Amúgy 7 éve vagyunk együtt, és remélem kibírjuk ezt a pár hónapot mindketten (ezen vagyunk, de ki tudja, mit hoz a jövő).

22L

2014. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
3 év 1 hónap, öröm boldogság :) ha rajtam múlik, hosszú életű a kapcsolatunk :)
2014. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!