Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érzed magad éppen most a...

Hogy érzed magad éppen most a párkapcsolatodban?

Figyelt kérdés
Boldog és elégedett vagy? Érzed, hogy mellette van a helyed? Vagy gondjaitok vannak és érzed, hogy már nem lesz hosszú életű a kapcsolat? Mióta vagytok együtt? Meséljetek! :)
2014. ápr. 10. 21:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Na akkor egy hoszabb kapcsolat is legyen itt, 22eve vagyunk egyutt, ebbol 20ev hazassag, van egy fiunk is.

Voltak kisebb hullamvolgyek, de ugy erzem szerencses vagyok. Meg kb.40ev Vele akkor nem panaszkodok.

2014. ápr. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Azt hiszem most épp hullámvölgy. Legalábbis nekem. Kicsit tanácstalan, kétségbeesett vagyok, nem tudom hogy álljak fel, hogy építsem fel. 13 éves kapcsolat, egy gyerek.
2014. ápr. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24 év házasság,igaz abból kb. 2 évet ha együtt voltunk.Ő ugyanis kamionos.Most már meguntam,beadtam a válópert.
2014. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
10 éve vagyunk együtt, 5 éves házason. Voltan/vannak mélypontok a kapcsolatunkban...mint mindenhol, de sohasem komoly probléma miatt. Jelenleg minden happy, elégedett és boldog vagyok. :) 29/nő
2014. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Köszi kérdésed jól. Persze néha vannak összezördülések,de együtt mindent megoldunk.Rengeteg mindenen mentünk már keresztül.Ő a legfőbb támaszom,a legjobb barátom,nagyon szeretem. Most is épp kis családi "zűr" van,de ő mindenben támogat,mellettem áll. 6-án lesz a 7. évfordulónk,több,mint 6 éve élünk együtt.Egy babánk van. 24/N
2014. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogyan érzem magam.


Szeretem, mert nagyon jó ember, viszontszeret, elfogad, nem próbál megváltoztatni, kedves, udvarias, okos, jókat lehet vele dumálni, humora is van.


De rettentő keveset találkozunk, és azt sem úgy hogy csak ketten, hanem megyünk ide-oda látogatóba, most összejövetel, ilyen-olyan partik, összesen ha pár órát tudunk együtt lenni. Mindezt 3 hetente.


Próbálom összeszedni a türelmemet, biztatni magam, hogy megéri várni, de egyre nehezebben bírom. Sajnos nem tudja jól beosztani az idejét, mert rettentő tempót diktál neki az egyetem, családjával alig van, érthető mód velem is keveset.


Már nagyon vágyom egy együtt töltött hétre, amikor be vagyunk zárva a négy fal közé CSAK KETTEN. És nem vesznek körbe a szülei, a testvérei, a százféle rokon és barát...


Nagyon-nagyon nehezen bírom, van, hogy rá vagyok dühös, van hogy magára a helyzetre.


Ráadásul épp nemrég közölte, hogy vizsgaidőszak végeztével ő márpedig dolgozni akar... Szóval arra se építhetek most már, hogy nyáron több ideje lesz, szép kilátások :(


Köszi, hogy elmondhattam.

21/L

2014. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, majdnem egy éve vagyunk együtt, habár amennyi időt együtt töltöttünk, az nem több pár hónapnál...
2014. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

4 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem. Ő a legjobb ember akit ismerek. :) :$ Kitartott mellettem egy komolyabb betegség kiderülése után is. És ami a legfontosabb elfogad.


Vannak gondjaink, de inkább csak miattam. Mert önértékelési problémáim vannak.

2014. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Katasztrófa. Holnap véget vetek neki.
2014. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
8 éve, 6 éve házasok, 3 éves a gyerkőcünk. Sokat dolgozunk, én pluszban levelezőn végzem az egyetemet. Hétvégente igyekszünk bepótolni, ami kimarad a héten, nagyon jól megvagyunk, imádjuk a lányunkat. :) vita a gyereknevelés kapcsán fordul elő, én próbálnám szabályozni a kislányt, apja pedig mindig mindent enged, így van, hogy apás, és velem szemtelen, stb, ezek miatt vannak viták, de megbeszéljük, próbál változtani, de több- kevesebb sikerrel megy csak. :)
2014. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!