Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy így...

Mit csináljak, hogy így viselkedett, miután megtudta, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Pár napja csináltam tesztet, ami pozitív lett. Elmentem orvoshoz, aki megerősítette, hogy terhes vagyok. Nagyon kétségbe vagyok esve, mert erre egyáltalán nem számítottunk, szedtem gyógyszert. Még csak 18 éves vagyok, elsőéves egyetemista, a barátom 26 éves. Nem mondtam el neki rögtön, mert nem tudtam, hogy közöljem. Tegnap végül elmondtam és először leblokkolt, majd kijelentette, hogy elmegy meginni egy sört egyedül. Aztán késő este hazajött részegen és konkrétan a képembe röhögött, egy értelmes mondatot nem tudott kinyögni. Basszus, én nagyon meg vagyok zuhanva és szarul esett, hogy így reagált. Kezdjük ott, hogy eleve nem akartam gyereket, rendszeresen védekeztünk, még fiatal vagyok, most kezdődik igazán az életem és nem értem, hogy miért pont velem történik ez meg, miért nem azzal, aki már érettebb és évek óta akar gyereket, de nem sikerül neki. A barátom ma is csak annyit mondott, hogy "de durva, akkor apa leszek?" és mondtam, hogy meg kéne beszélni, de megint lelépett valahova és mondta, hogy majd később megbeszéljük. Rajta kívül még senkinek sem mondtam el, mert szüleim tuti kiakadnának, max a barátnőmmel tudok erről beszélni. Hihetetlen ez az egész, de most legfőképp barátom viselkedése esik nagyon szarul, mert nem értem, hogy miért csinálja ezt..ideges vagyok, meg minden és nem tudom, hogy most mi legyen.
2009. dec. 20. 00:13
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Írhatnál majd hogy sikerült-e beszélned a pároddal, illetve szüleiddel. No meg persze arról is, hogy hogyan döntöttél, hogy érzed magad!?!
2009. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!