Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kéne szégyenkeznem...

Nekem kéne szégyenkeznem miatta? FONTOS

Figyelt kérdés

Egy évet voltam kint külföldön, a párommal laktam ott, csak szakítottunk és haza jöttem, de arra jöttem haza hogy az alig 16 éves húgom várandós! Már az utcán is beszélnek róla, többen hallották vissza és írtak rám ezzel kapcsolatban, nem tudom mit csináljak, eléggé lesokkolt. Én szégyenkezek miatta, az utcára alig merek kilépni miatta, engem is megbámulnak, és mondják hogy ott az XY nővére.

20L


2014. ápr. 3. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
De miért nem vetette el???
2014. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
"biztos lesz valahogy" hozzáállás
2014. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Anyukád elvitte nődokihoz, csak a hugi nem szedte a gyógyszert...


És? Ez mennyiben a te felelősséged és ezért miért te szégyenkezel? Ez a hugod felelőtlensége és az anyád nevelési hibája.

2014. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Édesanyám azt mondta, hogy a húgom nem szólt neki, gondolom nem mert, pedig soha nem volt megverve, max. 1-2 atyai pofon de inkább bünti volt ha rossz fát tett a tűzre, egyébként soha nem volt egy vékony alkat, kis husis volt mindig, nem kövér de volt rajta mit fogni, aztán mikor már nem takargatta akkor anyukámnak feltűnt, de akkor meg már nem lehetett elvetetni
2014. ápr. 3. 17:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Tipikus falusiak. Az az érzésem, hogy ilyen helyeken még mindig szívesen égetnének meg hasonló "bűnös" embereket a falu főterén, csak épp a törvény tiltja :D
2014. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!