Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kéne szégyenkeznem...

Nekem kéne szégyenkeznem miatta? FONTOS

Figyelt kérdés

Egy évet voltam kint külföldön, a párommal laktam ott, csak szakítottunk és haza jöttem, de arra jöttem haza hogy az alig 16 éves húgom várandós! Már az utcán is beszélnek róla, többen hallották vissza és írtak rám ezzel kapcsolatban, nem tudom mit csináljak, eléggé lesokkolt. Én szégyenkezek miatta, az utcára alig merek kilépni miatta, engem is megbámulnak, és mondják hogy ott az XY nővére.

20L


2014. ápr. 3. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
és? te xy NŐVÉRE vagy, nem maga xy.. az, hogy ő elbassza az életét, a saját baja. te emiatt ne szégyenkezz, nem leszel ettől kevesebb
2014. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
minden csoda 3 napig tart... (vagy 1-2 hétig) nem kell szégyenkezned miatta... gondolom újdonság még ahol laksz, majd amikor már mindenki tudja keresnek más pletykálni valót..
2014. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Tipikus falusi gondolkodásmód. Ha rosszat teszel, amiatt szégyelld magad, de olyan dolog miatt, amihez semmi közöd, nincs ráhatásod, amiatt nem neked kell szégyenkezned. Te nem a húgod vagy.

Egyébként minden csoda 3 napig tart. Pár héten belül már nem lesz téma, találnak más céltáblát a rosszindulatú emberek.

2014. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell velük foglalkozni. Senkinek sincs joga elítélni ezért téged, de még a húgodat sem.

Akik pletykálkodnak ezen, azok sem szentek, nekik is biztosan van olyan, amire nem éppen büszkék. Csak még buták is, hogy más baján így élcelődnek.

De tényleg minden csoda 3 napig tart, majd megunják, vagy lesz új téma.

Aztán ha meglesz a baba, hidd el, majd odamennek hozzátok az utcán és gyönyörködnek benne, hogy milyen szép baba :)

2014. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Nagynéni leszel.püff neki.Majd nem tologatod szeretgeted a kisbabát,mert mit mondanak a birka népek?Aki ír neked annak írd vissza közöd hozzá?
2014. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Hány fős az a falu. Mindenki ismer mindenkit? Próbáld megszámolni, HÁNYAN beszélnek erről közülük!:)
2014. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Az anyádnak kéne szégyenkezni amiatt, hogy a lánya annyi szeretet és annyi törődést sem kapott, hogy megtanulja: ha valakivel szeretkezik, akkor védekezzen is a nemkívánt terhesség ellen.


Te nem XY nővére vagy, hanem GK vagy akármi (a saját neved).


"és írtak rám ezzel kapcsolatban"


Gondolom, ez valamelyik közösségi háló akar lenni. Helyesen: írtak nekem ezzel kapcsolatban. Rád akkor írnak, ha fogják a festékpisztolyt és beszórnak festékkel.


Szóval: azt kell nekik mondnai, amit írtunk. Nem a te dolgod, nem a te felelősséged, nem a te életed. Te egy önálló ember vagy, nem azonos a húgoddal, nem azonos az anyáddal, és ami a leglényegesebb: nem vagy a húgodnak sem gyámja, sem szülője! A szüleid felelősek érte, nem te.

2014. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De miért nem vetette el??
2014. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
most hol vannak azok az emberek akiknél sikk 16 évesen szülni? :DD
2014. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem falu :D

Anyukám elvitte nőgyógyászhoz, csak a húgom nem szedte rendesen a gyógyszert

2014. ápr. 3. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!