Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapi bulim lesz és mit...

Szülinapi bulim lesz és mit játszhatnánk,? am 17éves leszek és valami játék kellene hogy ne unatkozzunk

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 15:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Tabu! az is nagyon jó játék:)

mi tavaly szilveszterkor a barátaimmal twistereztünk, honfoglalóztunk, soloztunk, kirakóztunk, activityztünk meg nem is tudom még miket csináltunk :D

16/L

2009. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt már felmerült a kérdés, nagyon jó ötletek vannak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2009. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
hát sajnálom hogy nem elégítem ki a korosztályom elvárásait de ez van szeretünk nevetni a barátaimmal és inkább erre fektetném a hangsúlyt, köszönöm szépen akik normális válaszokat írtak
2009. dec. 18. 18:19
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Twister, Tabu, akármilyen kártyajáték (Solo, vagy a régiek mint a BlackJack, Makaó, akár Póker), vagy nálunk még mindig sláger a Gazdálkodj okosan! ősrégi változata, a Catan telepesei és a Hotel is. Ha kicsit pikánsabbat szeretnétek, szerintem nem lehet rossz az a hazugságvizsgálós valami sem, nem tudom a nevét.

Mondjuk mi gyakran összekötjük a kultúrált ivászatot a játékkal, és Felelsz vagy mersz?-ezünk, Még sohasem...-ezünk. Néha Alkoholi is megy. xD

2009. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%

jah, részegedj okosan. az tutkó.

ha nem vagytok piásak, akkor activity, vagy perverz activity, vagy akár ki nevet a végén :)

2009. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tök király! 26 éves vgyok, a mai napig játszunk a barátokkal buli előtt. Írjon mindenki öntapadós matricára egy nevet(de úgy hogy ne lássa más)Ez lehet híres ember, közös ismerős...A melletted ülőnek ragaszd a homlokára. És azt kell kitalálnod , ami a saját homlokodon landolt. Kérdezel, a többiek pedig válaszolnak rá.Végülis ez olyan mint a barchoba, csak jobb. Vagy a mi kedvencünk az, hogy írunk büntetéseket a játék előtt (jó durvákat, mondjuk attól függ milyen a társaság :-) És az a lényeg, hogy kérdeztek egymástól, és csak őszintén igazat lehet válaszolni!Ha valaki nem akar válaszolni, akkor jár a bünti. De ez olyan társaságba jó, ahol mindenki ismer mindenkit, és megbíznak egymásban. Érdekes dolgok szoktak kiderülni másokról :-)
2009. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

21:42-es:

Mi az a Még soha sem...? :) A Felelsz vagy merszet ismerem,ez mi ben más? :)

2009. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
A Még sohasem... úgy tudom, elég ritka nálunk, valami angol nyelvű honlapon találta annak idején egy barátnőm. A lényege, hogy valaki állít valamit, például: még sohasem vezettem hóban (persze sokkal durvábbakat szoktunk, de azért nálunk sem a beégetés a cél), és akire igaz, az kimondja, hogy még sohasem. Lehet mondani bármit, olyat is, ami rád nem igaz, akkor te nem mondod, hogy még sohasem. Sok minden kiderül az emberekről ilyenkor. xD Játszhatjátok záloggal, büntetéssel, pontokra vagy alkohollal, az már csak fantázia és kedv kérdése. :)
2009. dec. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm,hogy leírtad a szabályát! :)
2009. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!