Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kihasznált? Kaja vagy...

Csak kihasznált? Kaja vagy játék a gyereknek?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek ugyanannyi idős a babája mint az enyém!Egyik nap felhivott(nem először)hogy nincs pelusa tudnék e adni!Meg alig van pénzük!Igy küldtem a kisfiunak is kaját!Most megirja hogy az 1 éves babája triciklit kapott szülinapjára!Kajára nincs most meg ilyenre ennyi pénzt kiadnak!
2011. márc. 17. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Lehet a nagyszülőktől kapta, mégsem adhatja neki vissza, hogy köszi inkább a pénzt add, mert nincs mit ennünk!Neked merte elmondani, tőled kért segítséget!Nem olyan jó dolog az, hogy nincs, én már csak tudom.És én sem szeretek kérni
2011. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már meg ijedtem!:)köszönöm
2011. márc. 17. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemletséges hogy a nagyszülőktől kapta a baba? Én is jártam igy amikor babáztam hogy alig volt pénzem persze anyámnak nem mondtam meg és beállitott drága ajándékkal ahelyett hogy pénzt adott volna. Ne itélj elsőre próbáld kipuhatolni és ha ugy látod hogy szórják a pénzt akkor többet ne adjál.
2011. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen így lehet.Én sem anyáméktól kértem hanem baráttól!!
2011. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kapták ajándékba, különben nem dicsekedne neked miután kölcsönkért meg panaszkodott, hogy nincs pénzük. Nem logikus.
2011. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem a volt kolléganőnk a barátnőd?


babalátogatóba többek közt triciklit is vittünk,meg márkás babaruhát,sok játékot,összedobtuk a kollégákkal,fejenként 2-3ezret...


erre másnap mondja az egyik olyan kolléganő aki egyben jó barátnő is,hogy mondta hogy egy kajautalványnak jobban örült volna,mert még a baba kajáját is nehezen tudja megoldani...

2011. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem követett el "bűncselekményt"mert a gyerekének vett egy triciklit.Ha egyáltalán ő vette.Én is szoktam a barátnőmnek segiteni,ott három gyerek van.És amikor valamelyiknek szülinapja van,mindig kapnak valami kis ajándékot,végül is gyerekek,ők nem tehetnek a nyomorról,meg a helyzetről.
2011. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Persze, lehet, hogy nem ők vették a babának a triciklit, de azt már nem hangsúlyozta ki. Az, hogy alig van pénzük, nem jelenti, hogy nincs kajáravaló, ő nem kért tőled hamit, azt te adtad. Lehet ez csak egy ilyen általános kis panaszkodás volt az anyagiakról. De ne feledd, ha valaki ezt mondja nem jelenti azt, hogy nincs. Lehet valakinek van fél milkája a bankban, mégis kijön ugyanez a száján. Mert a fél milkát egész másra gyűjti, így egy somlóira mondjuk nem tud megengedni. Aztán egyszercsak megjelenik valami nagy darabbal és mindenki meg néz, hogy honnan van. Szóval ha nincs nem biztos azt jelenti nincs, hanem arra nincs. De itt nincs szó arról szerintem, hogy nincs kajára.

Jajj túlragoztam.

2011. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!