Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi játék ötletek?

Családi játék ötletek?

Figyelt kérdés

4en vagyunk. Anya apa nővérem és én(L19). Javasoljatok 4 személlyel játszható és 2 személyre vonatkozó (anya én) játékot is légyszi! Leginkább a 2 személyes érdekel.


És ne a hagyományos, és unalmas játékokat mondjátok mint pl az amőba, malom meg ilyenek :)


Előre is köszönöm a segítségeteket!


2011. júl. 8. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Activity, gazdálkodj okosan, esetleg kártyajátékok (akár magyar kártyával) lehet zsírozni, kakaó-makaózni..

Bár nem tudom, számodra ezek mennyire unalmasak avagy sem. Remélem, azért segítettem.

20/L

2011. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk nagy kedvenc a "Most mutasd meg!" Nem tudom ismered e. Mi úgy szoktuk játszani, hogy van két csapat, és az egyik csapat kigondol egy film, vagy könyv címet, amit megsúg az ellenfél egyik tagjának, neki pedig el kell mutogatni, a társának. Ha kitalálja pontot kap, ha nem találja ki akkor nem jár pont.
2011. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
gondoltam valamire, hideg-meleg, akasztófa
2011. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: mi olyant is szoktunk játszani a párommal, hogy mond valamelyikőnk egy szót és annak a szónak az utolsó betűjével kell mondani a következő szót. Ezt le lehet szűkíteni úgy is, hogy csak országokat vagy városokat nevezzetek meg.
2011. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Meg az Ország-város is jó játék.
2011. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

olyan játékra gondoltam amihez papír meg toll kell vagy az agyunk de nem ország-város, akasztófa, szóláncot is sokszor játszottunk már... :D


köszönöm azért az eddigi ötleteket, van amit kifogok próbálni és mindenkinek ment a "hasznos"

2011. júl. 8. 20:56
 7/11 A kérdező kommentje:
jah és a társas játékok (pl: gazdálkodj okosan)kilőve, mert bár szánalom de egy nyamvadt társasjátékunk sincs xD
2011. júl. 8. 20:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Kvizkérdések.ha kell kvizkérdés menj fel honfoglalo.hu-ra és ott van amennyit csak akarsz.:))
2011. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van egy szuper játék, bár ebben az egyikőtöknek el kell vállalnia a játékmester szerepét. A lényeg, hogy te felolvasod egy történet végét, és a többieknek ki kell találniuk magát a történetet. Ők kérdeznek, te pedig igennel, nemmel vagy talánnal válaszolhatsz.


Haláli jó játék, nagyon sokat kell rajta agyalni és még vicces is. Itt egy csomó belőle, hogy jobban értsd :)


[link]

2011. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó :) Ez az eddigi legjobb ötlet! Köszönöm szépen! :D
2011. júl. 13. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!