Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi játék ötletek?

Családi játék ötletek?

Figyelt kérdés

4en vagyunk. Anya apa nővérem és én(L19). Javasoljatok 4 személlyel játszható és 2 személyre vonatkozó (anya én) játékot is légyszi! Leginkább a 2 személyes érdekel.


És ne a hagyományos, és unalmas játékokat mondjátok mint pl az amőba, malom meg ilyenek :)


Előre is köszönöm a segítségeteket!


2011. júl. 8. 20:11
1 2
 11/11 petra666 válasza:
Mi ezt csak így hívjuk: "Találd ki ki vagyok!" Kell hozzá: sapi/zacskó, papír, olló, cerka. Így készítsd: Írj fel egy lapra olyan hírességeket/ismerősöket akikkel az egész család képben van! Vágd ki őket cetlikre! Tedd bele az összeset vagy sapiba, vagy zacsiba! Játék menete: Az egyik játékos húz egy cetlit,úgy,hogy a többiek ne lássák. Eljátsza azt a személyt akit húzott, és ha kitalálják ő is kap egy pontot és a kitaláló is. Mndíg az húz aki kitalálta... Nagyon mókás, és izgis.
2013. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!