Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapi bulim lesz és mit...

Szülinapi bulim lesz és mit játszhatnánk,? am 17éves leszek és valami játék kellene hogy ne unatkozzunk

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
barbizzatok:D
2009. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
activity?
2009. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

twister,üvegezés?

Bocs de én 17 évesen már nem "játszottam", hanem elmentünk bulizni egyet v vkiél összeülni 1 sörre Oo

2009. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Azt jó lett volna leírni, h lányok vagy fiúk lesznek esetleg vegyes, mert úgy konkrétabbat lehetne írni, bár a társasjáték kortól nemtől függetlenül jóóóóóó....
2009. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Az előzőnek: kár hogy már csak a pia a buli, ahol a hangzavarban dumálni sem lehet. Szerintem nagyon aranyos, hogy valami értelmeset akarnak csinálni, amihez agy is kell. Mellesleg egy délutáni játék után lehet bulizni.

Én is társasokat javaslok: monopoly, gazdálkodj okosan, cluedo, kvízjáték, kártya...házilag is lehet csinálni dolgokat pl. barchoba, vagy játszhattok Zsebszöveget, amit a Beugróban lehet látni, ti írjátok meg a szövegeket és a szituációt.

Én 25 vagyok, és a társaságomnak van igénye ilyen alkalmakra. Talán mivel mi már túl vagyunk az IHB bulikon (és így utólag beláttuk, h nem sok értelme volt)

2009. dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Interaktív Cluedo!!! Az nagyon király! ;) Mondjuk elmenne egy Halloween partynak is, de az nagyon kira, sztem tetszene a korosztályodnak! ;) Márcsak azért is mert nekem is nagyon tetszene! ;) Jah meg TORTAEVŐVERSENY! ;) :D
2009. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, mi az az IHM? Amúgy kártyázzatok, pl uno -> ember nincs a földön aki nem szereti szívatni a barátait :D
2009. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
IHB= Iszunk Hányunk Belefekszünk ;) (nem én vagyok aki említette.)
2009. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
Én még csak 14 vok, de max üvegeznénk haverokkal és a 3. hozzászólóval értek egyet.
2009. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
25 vagyok és imádok játszani társasággal.A barátaimmal gyakran szervezünk is ilyesmit.Activytizni szoktunk,kártyázni,monopolyzni,a cluedo is nagyon jó! :) Ez abszolut nem ciki,rengeteget nevetünk és nem az a lényeg,hogy ki lesz leggyorsabban részeg és ki nem fog másnap emlékezni semmire.
2009. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!