Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam 16 éves elmúlt, másodsz...

A fiam 16 éves elmúlt, másodszor járja az elsőt, és úgy néz ki most is bukik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
El akar menni másik iskolába,de akkor megint elsőbe megy.Azt ígérte megváltozik,nem tudom higyjek -e neki,meg egyáltalán felveszik-e,mi lehet a megoldás?
2014. márc. 26. 08:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
33%
Még egyszer segítek a szövegolvasásban: a szülő és a gyerek KÖZÖS felelőssége, ha ilyen történik.
2014. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
4%

Nem az én gyerekem áll bukásra, hiába flegmáskodsz.

Kár, hogy csak diplomád van.....

2014. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
37%

Na most jól megmondtad. Én nem akartam feszültséget szítani, nem szóltam be senkinek a hozzászólásommal, főleg neked nem. Nem tehetek róla, hogy magadra vettél valamit. Én nem kerestem konfliktust, pusztán leírtam a véleményem. Ha nem tetszik, az egy dolog, de azért nekem jönni, mert elmondtam, hogy vittem valamire...hát nem az én intelligenciámról tanúskodik. Remélem a babáddal kiegyensúlyozottabb leszel! Részemről befejeztem.


Boldog babavárást!

2014. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
42%

Látjuk is mire vitted ;)

Gyakorizol egész nap.


Kösszentyű

2014. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát Ti ketten aztán.....


Úgy veszekedtek egy állítólag doktori címmel, meg leendő anyaként, mint két óvodás.


Meg akartam várni, hogy ki mondja először, hogy az én apukám erősebb, de nem bírtam tovább.

2014. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
81%
35:D:D:D:D
2014. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
28%

35#

Nem én kezdtem. De amit írtál, az jóóó. Ment a zöld kéz.

2014. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Tudom, tudom nem Te kezdted... :D
2014. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 Kései Sirató ***** válasza:
A kérdésre válaszoljatok, ne egymással marakodjatok!
2014. márc. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
0%

Normális szülő nem járatja iskolába a gyerekét vagy max. magántanulóként. Nem a tanulással van a baj hanem az oktatással ami a legjobb mód arra hogy csicskának nevelje az embert. Nem is beszélve arról hogy senkit sem kötelezhetnek arra hogy bedobják egy közösségbe. Jól példázza ezt az egyik hozzászóló aki képes volt a gyerekétől megvonni alapvető szükségleteket, ezt zsarolásnak nevezik és ha a valakit ilyen könnyen lehet zsarolni abban nincs elég becsület.


Kíváncsi lennék ha bezárnának egy sötét szobába leláncolva és otthagynának hogy rohadj meg a saját sz*rodba akkor te mit szólnál? Most te ugyanezt csináltad a saját gyerekeddel. Jól példázza ez a szülő-gyermek viszonyt, a gyerek nem kérte az életet is nincs is választása hogy hova születik ezért a szülő kénye-kedve szerint éli ki rajta beteges vágyait, mert megteheti. Senkitől sem lehet elvárni olyan dolgot amit nem kért és így a gyereknek nem kötelessége se iskolába járni, se beszámolni bármiről is. Nem kell etetni és itatni szemtől-szembe kell lejátszani a dolgot nem sunyiskodva a helyzeti előnyt kihasználva.

2014. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!